عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

توليد اتوبوس‌هاي ويژه حمل و نقل جاده‌اي آغاز شد

توليد اتوبوس‌هاي ويژه حمل و نقل جاده‌اي آغاز شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:10 ب.ظ

در استان سمنان؛
توليد اتوبوس‌هاي ويژه حمل و نقل جاده‌اي آغاز شد

خبرگزاري فارس: توليد اتوبوس‌هاي ويژه حمل و نقل جاده‌اي در استان سمنان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از سمنان، بعد از ظهر امروز عمليات اجرايي خط توليد اتوبوس‌هاي ويژه حمل و نقل برون‌شهري جاده‌اي موسوم به وي‌آي‌پي با حضور معاون وزير راه و ترابري و رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي و جمع كثيري از مسئولان در استان سمنان آغاز شد.
در سفر شهريار افندي‌زاده معاون وزير راه و ترابري به استان سمنان، وي ضمن بازديد از خط توليد اتوبوس‌هاي ويژه مسافربري بخش حمل و نقل جاده‌اي شركت ياوران خودروي شرق، كلنگ احداث و توسعه فاز دوم خط توليد اتوبوس‌هاي ويژه اين شركت نيز به زمين زده شد.
رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي در مراسم كلنگ‌زني خط توليد اتوبوس‌هاي ويژه بخش حمل و نقل جاده‌اي كه در آستانه سفرهاي نوروز انجام شد، اظهار داشت: خدمات ارائه شده در حوزه حمل و نقل برون‌شهري نسبت به گذشته ارتقاي چشمگيري يافته است.
افندي‌زاده توسعه فروش بليت از طريق اينترنت، ورود خودروهاي ويژه، تغيير سيستم‌هاي مديريتي، ايجاد شركت‌هاي توانمند مسافري و حمل كالا را از مصاديق بارز اين خدمات دانست.
وي افزود: اين موضوع بيانگر استقبال قابل توجه هموطنان در استفاده از ناوگان عمومي است.
افندي‌زاده با بيان سهم بزرگ 90 درصدي جابه‌جايي مسافر و كالا در كشور از طريق جاده، استفاده از حداكثر توان مناسب و ايجاد ظرفيت‌هاي جديد و شايسته در اين بخش را خواستار شد.
رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي بيان داشت: سفر به عنوان يكي از اجزاي اصلي سبد كالاي مردم قلمداد مي‌شود و ارائه خدمات بهتر و بيشتر مورد انتظار استفاده‌كنندگان است.
افندي‌زاده ادامه داد: از آنجا كه تجربه سال‌هاي اخير و جمع‌آوري نظرات مردم از طريق نظرسنجي‌هاي به عمل آمده نشان‌دهنده توجه و دقت نظر و نظارت بهره‌برداران از ناوگان حمل و نقل برون‌شهري بوده، دامنه حق انتخاب مسافران كه همواره درصدد بهترين‌ها هستند بايد به شكل شايسته حفظ و توسعه يابد.
وي گفت: اين امر ضمن ايجاد رقابت سالم و منطقي در بين شركت‌ها، مسئوليت آنها و همه دست‌اندركاران ذيربط را سنگين‌تر مي‌‌كند.
معاون وزير راه و ترابري حمايت همه‌جانبه وزارت راه و ترابري و سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي از توليدات داخلي را مهم دانست.
انتهاي پيام/صا10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها