عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: حسادت جز زیان و خشمی که موجب سستی قلبت و بیماری بدنت می‌شود، ثمری ندارد. بحارالانوار، ج70، ص256

هاشمي در قله اميد سران فتنه بود و قافيه را باخت

هاشمي در قله اميد سران فتنه بود و قافيه را باخت
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:10 ب.ظ

عضو جامعه روحانيت مبارز:
هاشمي در قله اميد سران فتنه بود و قافيه را باخت

خبرگزاري فارس: عضو جامعه روحانيت مبارز گفت: هاشمي رفسنجاني در قله اميد سران فتنه بود كه قافيه را باخت.

به گزارش خبرگزاري فارس از همدان حجت‌الاسلام والمسلمين جعفر شجوني ظهر امروز در جمع دانشجويان دانشگاه پيام نور همدان اظهار داشت: انقلاب اسلامي ايران با بينش مردم به وجود آمد و با رهبري امام خميني (ره) به ثمر رسيد كه با اين وصف همه جوانان بايد عظمت اين مهم را بدانند و از بايد از بزرگان خود تجارب ارزشمند را مطالبه كرده و براي آينده خود به كار برند.
عضو جامعه روحانيت مبارز افزود: جوانان آينده‌سازان اين مرز و بوم هستند كه بايد از تجربه مفيد بزرگان خود استفاده كنند، اميد مملكت با جوانان است و جوانان بايد ايمان و عقيده خود را در راه خدا پاك و بي‌آلايش كنند.
وي در ادامه با بيان اين كه يكي از سران فتنه گفته است انقلاب در مصر دنباله جنبش سبز در ايران است، تصريح كرد: اين بحث از اساس بي‌مبنا و بي‌اساس است چون محرز است كه اين انقلاب‌ها كه بر پايه اسلام‌خواهي است الهام گرفته از نهضت انقلاب اسلامي امام خميني(ره) است.
عضو جامعه روحانيت مبارز با بيان اينكه هر ادعايي به دليل و مدرك نياز دارد، گفت: اصلاح‌طلبان بعد از مجلس ششم بارها در انتخابات مختلف مجلس، شورا و... شانس خود را آزموده‌ بودند اما رأي نياوردند و با اين پيشينه چه طور ادعا داشتند كه در دور دهم رياست جمهوري رأي مي‌آورند.
وي اظهار داشت: هم‌اكنون نيز اين الهامات دشمن است كه مي‌گويند رژيم بايد عوض شود چرا كه محوريت انقلاب ولايت فقيه است و دشمنان با اين مهم در تعارض هستند و بر اين اساس ما بايد بصير باشيم چون بعضي‌ها چشم ديدن مقام معظم رهبري را ندارند.
شجوني با اشاره به اين كه سران فتنه با دست خود نابود شدند، خاطرنشان كرد: اگر نظام، با سران فتنه در همان ابتدا برخورد مي‌كرد، آنها به اسطوره‌هاي دروغيني در بين پيروانشان تبديل مي‌شدند كه اين مهم بايد مورد توجه همه مردم باشد.
وي در ارتباط با مشائي نيز بيان داشت: ما احمدي‌نژاد را منهاي مشائي قبول داريم چون اين فرد حرف‌هاي دوپهلو و جنجالي مي‌زند و جالب است كه به جاي من در روزنامه‌اي درج شده بود كه گفته‌ام از مشائي حلاليت مي‌خواهيم كه صراحتاً اعلام كردم نه، اين گفته من نيست.
عضو جامعه روحانيت مبارز در پايان در رابطه با هاشمي‌رفسنجاني نيز تصريح كرد: وي در قله اميد سران فتنه بود كه قافيه را باخت چون سكوت معنادار معنايي ندارد و موضع بايد روشن و صريح باشد و در مورد ايشان نيز نبايد از نظر دور داشت كه گاهي انسان توسط اولادش ضربه مي‌خورد.
‌انتهاي پيام/ي20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها