عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

/ليگ برتر ووشو/ مسجل شدن صعود نفت، مقاومت و دبيري تبريز به نيمه نهايي

/ليگ برتر ووشو/ مسجل شدن صعود نفت، مقاومت و دبيري تبريز به نيمه نهايي
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:40 ب.ظ

هفته دوم و سوم از دور برگشت چهارمين دوره رقابتهاي ليگ برتر ووشو مردان امروز در آکادمي ووشو برگزار شد که با توجه به نتايج کسب شده صعود تيمهاي نفت تهران، مقاومت و دبيري تبريز به مرحله يکچهارم نهايي مسجل شد.

 

به گزارش ايسنا و به نقل از روابط عمومي فدراسيون ووشو، در اين رقابتها 10 تيم در دو گروه پنج تيمي و به صورت دوره اي رفت و برگشت و به طور متمرکز در تهران به مصاف هم مي روند که نتايج هفته دوم و سوم دور برگشت گروه يک و دو اين رقابتها به شرح زير اعلام شد:

*هفته دوم دور برگشت گروه 1:

رعد آسا سعيدي فر 0 دبيري تبريز 10

نفت تهران 8 هيات ووشو کرمان 5

*هفته دوم دور برگشت گروه 2:

هيات ووشو گيلان 13هيات ووشو همدان 0

شهداي تربيت بدني کرمانشاه 3 مقاومت بسيج 10

*هفته سوم دور برگشت گروه 1:

نفت تهران 10 مسکن و شهرسازي زنجان 3

هيات ووشو کرما 6 دبيري تبريز 7

*هفته سوم دور برگشت گروه2:

شهداي تربيت بدني کرمانشاه 7 رنگ فيروزه اي شيراز 3

مقاومت بسيج 11هيات ووشو همدان 0

در گروه 1 تيم نفت تهران با 21 امتياز و تيم دبيري تبريز با 15 امتياز به عنوان تيمهاي اول دوم جواز حضور در مرحله نيمه نهايي را کسب کردند. مسکن و شهرسازي زنجان با 6 امتياز در جايگاه سوم، هيات ووشو کرمان هم با 6 امتياز اما با تفاضل کمتر در جايگاه چهارم و تيم رعد آساي البرز بدون امتياز در جايگاه پنجم قرار دارد.

اما در گروه2 اين رقابتها مقاومت بسيج با 21 امتياز به مرحله نيمه نهايي صعود کرد، هيات ووشو گيلان با 10امتياز دوم ، شهداي تربيت بدني کرمانشاه با 9 امتياز درجايگاه سوم قرار دارد، هيات ووشو همدان با 7 امتياز چهارم و تيم رنگ فيروزه فارس بدون امتياز در قعر جدول است که تکليف تيم دوم اين گروه از بين تيمهاي گيلان،کرمانشاه و همدان مشخص خواهد شد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها