عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر کس حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار اوست. بحارالأنوار، ج43، ص261

/انتخابات رياست فدراسيون وزنه برداري/ مهران آذري: اعضاي مجمع بايد انتقادها را علني مطرح كنند

/انتخابات رياست فدراسيون وزنه برداري/ مهران آذري: اعضاي مجمع بايد انتقادها را علني مطرح كنند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:46 ب.ظ

مهران آذري كانديداي فدراسيون وزنه برداري كه از حضور در انتخابات انصراف داد، پس از مجمع گفت:‌ من فكر مي كنم كه اعضاي مجمع به اين توافق رسيده بودند كه رضازاده رييس فدراسيون شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مهران آذري در جمع خبرنگاران اظهار كرد: به هر حال حسين رضازاده در اين انتخابات راي آورد و ما هم بايد به اين راي‌ها احترام بگذاريم.

وي ادامه داد: متاسفانه راي‌ها محرمانه نيستند و افراد نمي توانند راي خود را به راحتي بدهند. حتي تا چند نفر آن طرف‌تر هم متوجه مي‌شوند كه به چه كسي راي داده‌اي. اين شرايط چندان براي انتخابات مناسب نيست اما به هر حال فكر مي‌كنم كه اعضاي مجمع به اين توافق رسيده بودند تا رضازاده راي بياورد.

وي ادامه داد:‌ ما در 14 ماه گذشته با هيات‌هاي مختلفي صحبت مي كرديم و همگي انتقادهاي زيادي داشتند اما امروز همگي به رضازاده راي دادند. از طرفي ديگر رضازاده اجازه داشت كه به راحتي تبليغ كند اما ما نمي‌توانستيم در اين زمينه وارد شويم، اميدوارم كه شرايط وزنه برداري به گونه‌اي شود كه بتوانيم نتايج خوبي در اين رشته ورزشي بگيريم.

مهران آذري در پايان خاطر نشان كرد:‌ به نظر من اگر كسي انتقادي دارد بايد آن انتقاد را به صورت علني مطرح كند. نبايد مشكلات در پشت سر گفته شود. اميدوارم اين شرايط در وزنه برداري بوجود آيد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها