عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

"كاسيميرو" از صنعت نفت جدا شد

"كاسيميرو" از صنعت نفت جدا شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:47 ب.ظ

به دنبال سپردن هدايت موقت تيم فوتبال صنعت نفت آبادان به "احمد پارو"، سرپرست اين تيم گفت: هيات مديره باشگاه در جلسه‌اي تصميم گرفت كه در بازي بعدي هدايت تيم را به عهده بگيرم تا پس از آن درباره مربي جديد تصميم‌گيري شود.

سرپرست تيم فوتبال صنعت نفت آبادان در رابطه با به عهده گرفتن هدايت اين تيم به جاي "كاسيميرو" به خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، گفت:‌ در جلسه‌اي كه چهارشنبه هيات مديره باشگاه صنعت نفت آبادان و مسوولين شركت پالايش و پخش برگزار كردند در رابطه با اين موضوع صحبت كردند و تصميم گرفتند كه در بازي بعدي مقابل ملوان انزلي من هدايت تيم را به عهده بگيرم تا پس از آن بازي در مورد سرمربي جديد تصميم‌گيري بشود.

پارو در پاسخ به اين سوال كه كاسيميرو اجراج شده است يا استعفا داده؟ بيان كرد: كاسيميرو را اخراج نكردند بلكه با او قطع همكاري شده است. عصر چهارشنبه نيز "عيسي‌زاده" مديرعامل باشگاه با كاسيميرو جلسه‌اي گذاشت و درباره تسويه حساب و نوع پرداخت قرارداد با او صحبت كرد.

وي درباره شرايط اين تيم براي بازي با ملوان عنوان كرد: بازيكنان در اين دو سه روز خوب تمرين كردند و و روحيه مناسبي دارند. آن‌ها تلاش مي‌كنند تا باختي كه هفته پيش مقابل ذوب آهن بدست آوردند را جبران كنند، چون مردم شهر آبادان از اين نتيجه بسيار ناراضي هستند و در اين تمرين‌ها مسوولين شهر و استان نيز حضور پيدا كردند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها