عضویت العربیة English
امام علی علیه‌السلام: برترین جهاد آن است که انسان روز خود را آغاز کند در حالى که در اندیشه ستم کردن به احدى نباشد. من لا یحضر الفقیه، ح 5762

كانديداي رياست:‌ متاسفم، هيات‌ها پشت سر انتقاد مي‌كنند، در مجمع به رضازاده راي مي دهند

كانديداي رياست:‌ متاسفم، هيات‌ها پشت سر انتقاد مي‌كنند، در مجمع به رضازاده راي مي دهند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:48 ب.ظ

نامزد رياست فدراسيون وزنه‌برداري كه هيچ رايي نياورد با اظهار تاسف نسبت به روند برگزاري انتخابات فدراسيون وزنه برداري گفت: ‌من متاسفم براي هيات‌هايي كه در پنهان انتقاد مي‌كنند اما در مجمع به كسي كه از او انتقاد مي‌كنند راي مي دهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، حميد هيدارن در جمع خبرنگاران اظهار كرد:‌ من اين‌گونه راي دهي را قبول ندارم. شما نگاه كنيد هم اكنون پنج نفر از اعضاي مجمع ورزشكاران و مربيان تيم‌هاي ملي هستند. با اين حال رضازاده حداقل پنج راي نسبت به بقيه جلوتر است. از طرف ديگر شكل انتخابات به نظر من درست نيست و در اين شرايط نمي‌توان انتقاد سالمي كرد.

وي مدعي شد: وقتي به صورت خصوصي با هيات‌ها صحبت مي‌كنيم همه آن‌ها نسبت به اين وضعيت ناراحت هستند اما وقتي در انتخابات مي‌آيند همه چيز يادشان مي‌رود و همگي به رضازاده راي مي‌دهند. متاسفانه اين شرايط درست نيست.

نامزد احراز پست رياست فدراسيون وزنه‌برداري پس از اين كه در انتخابات هيچ رايي نياورد در پايان گفت: ‌به نظر من بايد اتحاد واقعي بين خانواده وزنه برداري بوجود بيايد، حرمت شكني از بين برود و براي كمك كردن به رشد وزنه برداري همه در صحنه باشند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها