عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

هيچ کشوري راز و رمز پايداري خود را آکادميک نکرده است

هيچ کشوري راز و رمز پايداري خود را آکادميک نکرده است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:48 ب.ظ

دبير علمي سومين کنگره‌ي ادبيات پايداري استان کرمان گفت: هيچ کشوري راز و رمز پايداري و دفاع خود را آکادميک نکرده است، اما اين رشته در ايران به‌عنوان رشته‌ي دانشگاهي کار شد.

 

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، نشست مطبوعاتي سومين کنگره‌ي ادبيات پايداري با حضور احمد اميري خراساني، مسؤول انجمن ادبي دفاع مقدس استان کرمان و دبير علمي سومين کنگره‌ي ادبيات پايداري و خبرنگاران حوزه‌ي دفاع مقدس و ادبيات پايداري در سالن مرکزي کنفرانس دانشگاه شهيد باهنر کرمان برگزار شد.

 

اميري خراساني در اين نشست گفت: رشته‌ي ادبيات پايداري اولين رشته‌ي مرتبط با دفاع مقدس در کشور است که اين حرکت بسيار بزرگي است که چند سالي در کرمان شکل گرفته و استقبال زيادي از آن شده است.

 

مسؤول انجمن ادبي دفاع مقدس استان کرمان بيان کرد: کشور ايران يکي از پنج تمدن قديم دنياست و نشيب‌هاي زيادي را نيز طول تاريخ ديده است. همچنين گستردگي‌هاي فراواني را داشته است، تا آخر دوره‌ي پهلوي هيچ دوره‌اي نبود که از ايران جدا شود، تنها دوره‌اي که کشور ثبات خود را حفظ کرد، دوران شکوهمند انقلاب اسلامي بود.

 

اميري خراساني اظهار کرد: انجمن ادبي دفاع مقدس، اولين کنگره‌ي ادبيات پايداري را در سال 1384 با ديدگاه علمي برگزار کرد که 38 مقاله به دبيرخانه ارسال شد و تحت عنوان نامه پايداري يک چاپ شد.

 

دبير علمي سومين کنگره‌ي ادبيات پايداري تصريح کرد: دبيرخانه‌ي دائمي کنگره در کرمان مستقر است و هر دو سال يک‌بار کنگره‌ي يادشده برگزار مي‌شود، کنگره‌ي بعدي در سال 1387 برگزار و 29 مقاله داوري شد که در نامه پايداري دو به چاپ رسيد.

 

اميري خراساني افزود: تعداد 30 مقاله در سومين کنگره‌ي ادبيات پايداري ارائه مي‌شود و 80 مقاله در مجموعه‌ي مقالات نامه پايداري سه به چاپ مي‌رسد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها