عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پيگير شائبه‌هاي دخالت صهيونيست‌ها در المپيك لندن هستيم

پيگير شائبه‌هاي دخالت صهيونيست‌ها در المپيك لندن هستيم
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:50 ب.ظ

به گزارش ايسنا، معاون رييس جمهور در ادامه درباره تشكيل وزارت ورزش نيز گفت: بحث وزارت ورزش مراحل اجرايي‌اش را طي مي‌كند. قانون مراحل اجرايي را به ما نشان داده و مسوولاني كه در اين زمينه تصميم‌گير هستند نيز مراحل اجرايي را پيگيري مي‌كنند.

**درخواست من براي بخشيدگي بازيكن فوتبال قانوني بود

علي سعيدلو در پاسخ به سوال يكي از خبرنگاران مبني بر حاشيه‌اي كه دخالت او در بخشش يكي از بازيكنان فوتبال بوجود آورده بود نيز گفت: به نظر من بخشيدگي بايد جاي تشكر داشته باشد نه انتقاد. من همه جا براي بازديد اماكن ورزشي مي روم. تيم‌ها هم از اين جمله مستثني نيستند چرا كه آن‌ها نيز براي خودمان است. يكي از اين تيم‌ها به من گفت كه براي رفع محروميت بازيكنش كاري كنم. من گفتم در اين زمينه دخالت نمي‌كنم اما از آن‌ها خواستم كه با مسوولين مربوطه تماس بگيرند و ببينند كه آيا قانون به من اجازه مي‌دهد دخالت كنم يا خير؟‌آن‌ها وقتي استعلام كردند گفتند كه در گذشته نيز چنين اتفاقاتي نيز افتاده است و رييس سازمان مي‌تواند وارد شود و ميانجيگري كند، من از آن‌ها خواستم كه اين محروميت را ببخشند، آن‌ها كه انتقاد مي‌كنند يادشان رفته است كه در گذشته چنين اتفاقاتي افتاده است و قانوني و صحيح است.

**كميته المپيك بخش كوچكي از ورزش است

وي در پاسخ به سوال يكي از خبرنگاران مبني بر مشكل مالي فدراسيون‌هاي ورزشي در آستانه‌ي حضور در رقابت‌هاي انتخابي المپيك لندن نيز گفت: اگر بخواهيم كار قهرماني را در ورزش تقسيم كنيم درصد بالايي از آن‌ها بر عهده هيات‌هاست كه استعدادها را پيدا مي‌كنند و با زحمت آن‌ها را رشد مي‌دهند. بعد از آن فدراسيون‌ها اين‌ها را گلچين مي‌كنند تا به قهرماني برسند، يكسري از سازمان‌ها مانند سازمان تربيت بدني بخشي كوچكي از كار را انجام مي دهند و براساس قانون حمايت مي كنند، اكنون بودجه ورزش هزار ميليارد تومان است، حالا نمي‌توان يك دستگاه كوچكي كه نامش كميته ملي المپيك است در اين ميان بگويد كه ما مشكل داريم يا بودجه نداريم. ما هم در حال پيگيري هستيم، آن‌ها هم دچار مشكل هستند و ما قبول داريم. اما بايد مشكل بودجه به صورت طبيعي حل شود. بايد در زمينه بودجه تدبير بوجود بيايد و با حاشيه‌سازي نمي‌توان مشكلات را حل كرد. البته به نظر من اين موضوع هم مشكل خاصي نيست.

**پيگير شائبه‌هاي دخالت صهيونيست‌ها در المپيك لندن هستيم

سعيدلو در پايان در پاسخ به سوال يكي از خبرنگاران در رابطه با شائبه دخالت صهيونيست‌ها در المپيك لندن گفت:‌ من اين موضوع را كه مربوط به آرم بازي‌هاي المپيك است شنيده‌ام، اين يكي از وظيفه‌هايي است كه بر عهده كميته ملي المپيك است و بايد آن را پيگيري كند. من منتظر هستم تا ببينم آن‌ها چه گزارشي به من ارائه خواهند داد، البته اگر اين موضوع براي ما ثابت شود خط مشي‌ها نظام مشخص است و در اين زمينه مطمئنم كه عده‌اي زياده‌خواه نمي‌توانند ورزش دنيا را تحت تاثير قرار دهند چرا كه المپيك براي همه است و آن‌ها نمي‌توانند در اين زمينه دخالتي داشته باشند.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها