عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رقابت‌هاي تكواندو جام فجر - اروميه / قهرمانان اوزان فرد بانوان مشخص شدند

رقابت‌هاي تكواندو جام فجر - اروميه / قهرمانان اوزان فرد بانوان مشخص شدند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:51 ب.ظ

قهرمانان اوزان فرد رقابت‌هاي تكواندو بين المللي جام فجر مشخص شدند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) از اروميه، امروز رقابت‌هاي اوزان فرد جام فجر برگزار شد و چهره نفرات برتر مشخص شد.

 

در وزن يك ( منفي 46 كيلوگرم)، سارا خوش جمال فكري از تهران با نتيجه 9 بر سه دينا پوريونس از وحدت مازندران را شكست داد و قهرمان شد. ودا علي‌اموش از گرگان و پستو آليسون از فرانسه به طور مشترك سوم شدند.

 

در وزن سوم (منهاي 53 كيلوگرم)، ليبرو فلوريانه از فرانسه 4 بر 6 مغلوب سمانه شش‌پري شد تا شش‌پري مدال طلا را از آن خود كند. مهين اسماعيل‌نژاد از مازندران و نينو برزيده از گرجستان سوم شدند.

 

همچنين در وزن پنجم (منهاي 57 كيلوگرم)، راحله آسماني از وحدت مازندران 10 بر 3 سمانه رضايي از تيم تهران را مغلوب كرد و قهرمان شد. كبري فارباري از افغانستان A و نرگس رسولي از افغانستان B به طور مشترك سوم شدند.

 

در وزن هفتم (منفي 73 كيلوگرم)، مليكا منديس از صربستان و سهيلا سياحي از وحدت مازندران در وقت عادي با نتيجه دو بر دو مساوي شدند كه مسابقه‌ آنها به راند طلايي كشيده شد. در راند طلايي منديس، سياحي را شكست داد و قهرمان شد. فاطمه روحاني از تهران و پريسا كيان‌پور از آذربايجان غربي سوم شدند.

به گزارش ايسنا، بازي‌هاي اوزان زوج اين رقابت‌ها و همچنين مراسم اهداي مدال اوزان فرد، فردا (جمعه) برگزار مي‌شود.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها