عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پيام رييس سازمان تربيت به مسابقات بين‌المللي تكواندو جام فجر

پيام رييس سازمان تربيت به مسابقات بين‌المللي تكواندو جام فجر
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:57 ب.ظ

معاون رييس جمهور و رييس سازمان تربيت بدني در پيامي به مناسبت بيست و سومين دوره مسابقات بين‌المللي تكواندو جام فجر از تكواندو ايران به عنوان قدرت بلامنازع آسيا و جهان نام برد.

به گزارش ايسنا و به نقل از پايگاه خبري ورزش ايران، علي سعيدلو در پيام خود با اشاره به حماسه تاريخي كاروان ورزش ايران در بازي هاي آسيايي گوانگجو و ثبت افتخاري بزرگ براي ورزش كشور آورده است: ورزش ايران در سال 89 با توجه به توسعه زيرساخت ها، پيشرفت در ورزش بانوان، ورزش همگاني، ورزش حرفه اي و قهرماني جهش بسيار بزرگي را شاهد بوده، به طوري كه در يكسال اخير در هر هفته يك قهرماني در سطح جهاني و آسيايي را در رشته هاي مختلف نظاره گر بوديم.

در ادامه اين پيام آمده است: تكواندو يك رشته المپيكي است و اساس آن مبتني بر اخلاق، نظم و احترام متقابل شكل گرفته است كه با فرهنگ و منش پهلواني ويژه ورزش ايران زمين آميخته شده است. در سال هاي پس از پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي رشد چشمگير اين رشته و توجه به قهرمانان و نگاه درست مديريتي، تكواندو ايران را در سطح آسيا و جهان به قدرتي بلامنازع تبديل نموده است.

بيست و سومين دوره مسابقات بين المللي جام فجر با حضور 13 كشور مطرح دنياي تكواندو بيش از 250 ورزشكار و همراه، خود حكايت از مقبوليت تكواندو ايران در ميان جهانيان دارد.

به سهم خود براي تمام ورزشكاران حاضر در مسابقات از خداوند متعال خواستار موفقيت هستم و آرزو دارم حضور ورزشكاران ميهمان در كشور ايران اسلامي همراه با شادكامي باشد. به تمام مقامات عالي رتبه حاضر در مسابقات خيرمقدم مي گويم و اميدوارم توانمندي هاي ورزش ايران در برگزاري هرچه بهتر اين مسابقات بين المللي گامي ديگر در پيشرفت ورزش بردارد.

در خاتمه آرزومند سربلندي هرچه بيشتر ورزش ايران اسلامي در ميادين بين المللي هستم.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها