عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ابراهيم زاده:با بازي زيباي دو تيم، فوتبال ايران زنده شد

ابراهيم زاده:با بازي زيباي دو تيم، فوتبال ايران زنده شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:58 ب.ظ


ابراهيم زاده:با بازي زيباي دو تيم، فوتبال ايران زنده شد
 

منصور ابراهيم زاده گفت:‌ امروز دو تيم يک فوتبال زيبا را به نمايش گذاشتند.


سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن پس از پيروزي 2 بر 1 تيمش مقابل صبا در دقايق پاياني در نشست خبري اظهار کرد: به صبا تبريک مي گويم، چرا که امروز يک فوتبال خوب را به نمايش گذاشت و با بازي زيباي دو تيم، فوتبال ايران زنده شد.

ابراهيم‌زاده ادامه داد: صبا در نيمه اول بهتر از ما بازي کرد و موقعيت‌هاي بيشتري داشت اما با صحبت‌هايي که در بين دو نيمه با بازيکنان کرديم و تعويض‌هايي که انجام داديم توانستيم در نيمه دوم بازي را در دست بگيريم و بهتر از حريف کار کنيم. ضمن اين که تعويض‌هايي که انجام داديم نشان‌دهنده اين بود که مي‌خواهيم اين بازي را ببريم.

سرمربي ذوب آهن با اشاره به بازي خوب خلعتبري در اين ديدار گفت: به هر حال خلعتبري با باشگاه قرارداد دارد و ما انتظار داريم که او براساس قراردادي که با ذوب آهن دارد به تعهداتش عمل کند. خلعتبري در بازي قبل پس از تعويضش به من چيزي نگفت اما برخوردش مناسب نبود و باعث شد که تماشاگران برداشت بدي از اين صحنه داشته باشند. در عين حال او امروز براي ما خوب بازي کرد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها