عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

"كاسيميرو" از صنعت نفت جدا شد

"كاسيميرو" از صنعت نفت جدا شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  08:02 ب.ظ

"كاسيميرو" از صنعت نفت جدا شد
 

به دنبال سپردن هدايت موقت تيم فوتبال صنعت نفت آبادان به "احمد پارو"، سرپرست اين تيم گفت: هيات مديره باشگاه در جلسه‌اي تصميم گرفت که در بازي بعدي هدايت تيم را به عهده بگيرم تا پس از آن درباره مربي جديد تصميم‌گيري شود.


   سرپرست تيم فوتبال صنعت نفت آبادان در رابطه با به عهده گرفتن هدايت اين تيم به جاي "کاسيميرو" به خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، گفت:‌ در جلسه‌اي که چهارشنبه هيات مديره باشگاه صنعت نفت آبادان و مسوولين شرکت پالايش و پخش برگزار کردند در رابطه با اين موضوع صحبت کردند و تصميم گرفتند که در بازي بعدي مقابل ملوان انزلي من هدايت تيم را به عهده بگيرم تا پس از آن بازي در مورد سرمربي جديد تصميم‌گيري بشود.

پارو در پاسخ به اين سوال که کاسيميرو اخراج شده است يا استعفا داده؟ بيان کرد: کاسيميرو را اخراج نکردند بلکه با او قطع همکاري شده است. عصر چهارشنبه نيز "عيسي‌زاده" مديرعامل باشگاه با کاسيميرو جلسه‌اي گذاشت و درباره تسويه حساب و نوع پرداخت قرارداد با او صحبت کرد.

وي درباره شرايط اين تيم براي بازي با ملوان عنوان کرد: بازيکنان در اين دو سه روز خوب تمرين کردند و  روحيه مناسبي دارند. آن‌ها تلاش مي‌کنند تا باختي که هفته پيش مقابل ذوب آهن بدست آوردند را جبران کنند، چون مردم شهر آبادان از اين نتيجه بسيار ناراضي هستند و در اين تمرين‌ها مسوولين شهر و استان نيز حضور پيدا کردند.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها