عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

روبرتو مانچيني: تبس؟ مهم اين است كه او فعلا براي سيتي بازي مي كند

روبرتو مانچيني: تبس؟ مهم اين است كه او فعلا براي سيتي بازي مي كند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  08:02 ب.ظ

روبرتو مانچيني: تبس؟ مهم اين است كه او فعلا براي سيتي بازي مي كند
 

مدير برنامه هاي تبس اخيرا اعلام کرد ممکن است او به تيم کورنتيانس برگردد و همين مسئله شايعه جدايي اين بازيکن از سيتي را بار ديگر بر سر زبان ها انداخته است.


   روبرتو مانچيني، سرمربي منچسترسيتي، تاييد کرد از آينده کارلوس تبس در اين باشگاه مطمئن نيست. اخيرا شايعاتي در مورد بازگشت اين ستاره آرژانتيني به برزيل منتشر شده است.

اين در حالي است که تبس در اين فصل بازي هاي بسيار خوبي براي سيتي به نمايش گذاشته و پنجاهمين گلش براي آبي هاي شهر منچستر را در ديدار اين هفته مقابل ناتس کانتي به ثمر رسانده است.

اما کياجورابچيان، مدير برنامه هاي تبس، اخيرا اعلام کرد ممکن است او به تيم کورنتيانس برگردد و همين مسئله شايعه جدايي اين بازيکن از سيتي را بار ديگر بر سر زبان ها انداخته است.

مانچنيني در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" من براي تبس خوشحالم که توانسته 50 گل براي سيتي به ثمر برساند و اميدوارم بتواند همچنان به گلزني هايش ادامه بدهد اما در فوتبال غير ممکن است بدانيد بعدا چه اتفاقي رخ خواهد داد.

اميدوارم کارلوس به حضورش در سيتي ادامه بدهد. در حال حاضر تنها نگراني من در مورد بازي هاي تيم است. نگراني من در مورد جام ها و رقابت قهرماني ليگ برتر است. در حال حاضر کارلوس اينجاست و براي سيتي بازي مي کند. او بازيکن مهمي براي ماست اما ما 20 بازيکن مهم ديگر هم داريم."

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها