عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سرخپوشان به دنبال تاسيس آکادمي فوتبال

سرخپوشان به دنبال تاسيس آکادمي فوتبال
پنج شنبه 5 اسفند 1389  08:06 ب.ظ


سرخپوشان به دنبال تاسيس آکادمي فوتبال
 

باشگاه پرسپوليس آکادمي فوتبال تاسيس مي‌کند.


  به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، نشست کميته فني پرسپوليس چهارشنبه تشکيل شد که در اين جلسه درباره تشکيل آکادمي فوتبال اين باشگاه بحث و تبادل نظر شد.


مشاور اجرايي باشگاه پرسپوليس با اعلام اين مطلب افزود:" با توجه به برنامه ريزي‌هاي کلاني که براي حرفه‌اي شدن باشگاه‌ها وجود دارد، يکي از مهم ترين بحث‌هاي مطرح شده در جلسه کميته فني باشگاه پرسپوليس، موضوع تاسيس آکادمي فوتبال باشگاه بود که محور صحبت‌هاي کادر فني و سرپرست باشگاه قرار گرفت. آقاي عبدي، مدير تيم‌هاي پايه و آقاي دايي هر کدام، نظرات خود را مطرح کردند و ادامه بحث در اين خصوص، به کارشناسي بيشتر و برنامه‌ريزي‌هاي منسجم و طرح آن در جلسات آتي کميته فني باشگاه موکول شد."


رسايي با اشاره به بازي‌هاي بين‌المللي پرسپوليس در ماه آينده در چهارچوب بازي‌هاي ليگ قهرمانان آسيا، گفت:" برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده براي ميزباني بازي‌هاي ليگ قهرمانان و ديگر مسايل مربوط به اين موضوع، از ديگر موارد مطرح شده در اين جلسه بود. نحوه ميزباني، برنامه‌هاي مورد نظر باشگاه، امکانات مورد نياز کادر فني محور صحبت اعضاء کادر فني باشگاه بود. سفر به عربستان و برنامه‌هاي باشگاه براي اين بازي نيز از ديگر نکات مطرح شده در اين جلسه بود. "


وي تصريح کرد:" کادر فني همچنين درباره بازي با شاهين بوشهر توضيحاتي را ارائه داد. سرمربي تيم در عين حال که از نتيجه بازي رضايت داشت، عملکرد فني مجموعه تيم را خالي از ايراد ندانست و نکاتي را در اين خصوص مطرح کرد. از سوي ديگر درباره بازي با فولاد در ورزشگاه آزادي نيز بحث و تبادل نظر شد."

 
 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها