عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

همايش "سندرم‌هاي تشنجي و صرع مقاوم به درمان در كودكان " برگزار شد

همايش "سندرم‌هاي تشنجي و صرع مقاوم به درمان در كودكان " برگزار شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  08:28 ب.ظ

با حضور متخصصان انجمن مغز و اعصاب كودكان ايران
همايش "سندرم‌هاي تشنجي و صرع مقاوم به درمان در كودكان " برگزار شد

خبرگزاري فارس: همايش "سندرم‌هاي تشنجي و صرع مقاوم به درمان در كودكان " با حضور متخصصان انجمن مغز و اعصاب كودكان ايران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا»، محمد غفراني رئيس انجمن مغز و اعصاب كودكان ايران در همايش "سندرم‌هاي تشنجي و صرع مقاوم به درمان در كودكان " كه امروز در سالن كنفرانس مركز طبي كودكان كشور برگزار شد، ضمن اشاره به اصول اخلاقي در حرفه‌ پزشكي، بهترين نوع اخلاق را اخلاق اسلامي دانست و اظهار داشت: اخلاق اسلامي بهترين ضامن براي اجراي صحيح برنامه‌هاي پزشكي انسان‌دوستانه است.

در ادامه اين همايش، متخصصان انجمن مغز و اعصاب كودكان ايران، با بيان تازه‌هاي تخصصي در اين حوزه همراه با نمايش اسلايد به سخنراني پرداختند؛ اين سمينار براي پزشكان داراي 4 امتياز بازآموزي از سوي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در نظر گرفته شده است.

به گزارش توانا، همايش "سندرم‌هاي تشنجي و صرع مقاوم به درمان در كودكان " هشتمين سمينار انجمن علمي مغز و اعصاب كودكان ايران است؛ اين انجمن 10 سال است كه فعاليت مي‌كند و 45 نفر از پزشكان فوق تخصص اطفال كشور در آن عضويت دارند؛ اين انجمن سالانه يك همايش چند روزه را در يكي از شهرستان‌ها و چند سمينار يك روزه را در تهران برگزار مي‌كند.
انتهاي پيام/ز

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها