عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: حسادت جز زیان و خشمی که موجب سستی قلبت و بیماری بدنت می‌شود، ثمری ندارد. بحارالانوار، ج70، ص256

يارانه بليط مترو در سال آينده افزايش مي‌يابد

يارانه بليط مترو در سال آينده افزايش مي‌يابد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  08:29 ب.ظ

وزير كشور در جمع خبرنگاران:
يارانه بليط مترو در سال آينده افزايش مي‌يابد

خبرگزاري فارس: وزير كشور گفت: يارانه بليط مترو در سال آينده افزايش مي‌يابد و ميزان افزايش آن بستگي به بودجه سال آينده دارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، مصطفي محمدنجار در افتتاح نخستين نمايشگاه جامع مديريت شهري و دستاوردهاي شهرداري پس از بازديد از حوزه‌هاي اين نمايشگاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برگزاري چنين نمايشگاه‌هايي ابتكار جديدي در جهت پايدار كردن درآمدهاي شهرداري‌هاست.
وي در ادامه افزود:‌در اين نمايشگاه بيش از 100 شركت در بخش خصوصي و شهرداري‌هاي كشور مشاركت دارند.
نجار در ادامه يادآور شد: شهرداري‌ها بايد به صورتي مديريت كنند كه بتوانند در هزينه‌هاي خود صرفه‌جويي قابل ملاحظه‌اي داشته باشند.
محمدنجار از برگزاري چنين نمايشگاه‌هاي در ساير شهرهاي كشور خبر داد وتصريح كرد: نمايشگاه دستاوردهاي شهرداريها محلي براي تبادل افكار و انگيزه‌ها و خدمات بيشتر براي پيشبرد مديريت حمل و نقل شهري است.
وزير كشور در پاسخ به خبرنگار فارس در خصوص يارانه بليط مترو در سال آينده گفت: يارانه بليط مترو بر اساس قانون بخشي از آن پرداخت شده و مابقي آن نيز تا پايان سال پرداخت خواهد شد.
وي با اشاره به اينكه يارانه بليط مترو در سال آينده افزايش خواهد يافت بيان داشت: افزايش ميزان يارانه بليط مترو بستگي به بودجه سال آينده دارد و جاي نگراني براي شهروندان نيست وبر اساس قيمت‌هاي مشخص شده دولت يارانه بليط مترو را پرداخت خواهد كرد.
انتهاي پيام/

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها