عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

يارانه بليط مترو در سال آينده افزايش مي‌يابد

يارانه بليط مترو در سال آينده افزايش مي‌يابد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  08:29 ب.ظ

وزير كشور در جمع خبرنگاران:
يارانه بليط مترو در سال آينده افزايش مي‌يابد

خبرگزاري فارس: وزير كشور گفت: يارانه بليط مترو در سال آينده افزايش مي‌يابد و ميزان افزايش آن بستگي به بودجه سال آينده دارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، مصطفي محمدنجار در افتتاح نخستين نمايشگاه جامع مديريت شهري و دستاوردهاي شهرداري پس از بازديد از حوزه‌هاي اين نمايشگاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برگزاري چنين نمايشگاه‌هايي ابتكار جديدي در جهت پايدار كردن درآمدهاي شهرداري‌هاست.
وي در ادامه افزود:‌در اين نمايشگاه بيش از 100 شركت در بخش خصوصي و شهرداري‌هاي كشور مشاركت دارند.
نجار در ادامه يادآور شد: شهرداري‌ها بايد به صورتي مديريت كنند كه بتوانند در هزينه‌هاي خود صرفه‌جويي قابل ملاحظه‌اي داشته باشند.
محمدنجار از برگزاري چنين نمايشگاه‌هاي در ساير شهرهاي كشور خبر داد وتصريح كرد: نمايشگاه دستاوردهاي شهرداريها محلي براي تبادل افكار و انگيزه‌ها و خدمات بيشتر براي پيشبرد مديريت حمل و نقل شهري است.
وزير كشور در پاسخ به خبرنگار فارس در خصوص يارانه بليط مترو در سال آينده گفت: يارانه بليط مترو بر اساس قانون بخشي از آن پرداخت شده و مابقي آن نيز تا پايان سال پرداخت خواهد شد.
وي با اشاره به اينكه يارانه بليط مترو در سال آينده افزايش خواهد يافت بيان داشت: افزايش ميزان يارانه بليط مترو بستگي به بودجه سال آينده دارد و جاي نگراني براي شهروندان نيست وبر اساس قيمت‌هاي مشخص شده دولت يارانه بليط مترو را پرداخت خواهد كرد.
انتهاي پيام/

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها