عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

قذافي آوارگان فلسطيني مقيم ليبي را به قتل‌عام تهديد كرد

قذافي آوارگان فلسطيني مقيم ليبي را به قتل‌عام تهديد كرد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  08:33 ب.ظ

قذافي آوارگان فلسطيني مقيم ليبي را به قتل‌عام تهديد كرد

خبرگزاري فارس: منابع آگاه فلسطيني گزارش دادند كه قذافي ديكتاتور ليبي آوارگان فلسطيني مقيم اين كشور را به بهانه مشاركت در تظاهرات مردمي عليه رژيم وي تهديد به قتل عام كرده‌ است.

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاري فلسطيني "سما "، منابع آگاه فلسطيني گفتند كه قذافي ده‌ها هزار فلسطيني مقيم ليبي را تهديد به قتل عام كرده و مدعي شده است كه آنها به وي خيانت كرده و در تظاهرات مردمي عليه وي مشاركت دارند.

به گفته اين منابع تشكيلات خودگردان فلسطين از تهديدات قذافي دچار هراس شده است زيرا مي‌داند كه وي قادر است در صورت بازگشت آرامش به طرابلس تهديدات خود را عملي كند به همين دليل با صدور بيانيه‌اي از فلسطينيان مقيم ليبي خواسته است كه در امور ليبي دخالت نكنند.

بر اساس اين گزارش تشكيلات خودگردان در حال حاضر با جديت سعي دارد فلسطينيان مقيم ليبي را تا بازگشت آرامش به اين كشور از آن خارج كند و در همين راستا در تماس مستمر با مصر و تونس است تا به طور موقت ده‌ها هزار فلسطيني را در كشور خود بپذيرند.

به گفته اين منابع قذافي از جنبش حماس و جهاد اسلامي فلسطين به دليل حمايت از انقلاب مردمي ليبي عصباني است و در تماس‌هاي تلفني به توقف طرح‌هاي در حال اجراي ليبي در نوار غزه تهديد كرده است.

اين در حالي است كه "بنيامين نتانياهو " نخست‌وزير رژيم صهيونيستي نيز با بازگشت موقت تنها 300 آواره فلسطيني مقيم ليبي به كرانه باختري موافقت كرد.
انتهاي پيام/.++

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها