عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

آتن حاضر نيست در راستاي رفع بحران مالي دست به فروش جزاير خود بزند

آتن حاضر نيست در راستاي رفع بحران مالي دست به فروش جزاير خود بزند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  08:35 ب.ظ

نخست وزير يونان:
آتن حاضر نيست در راستاي رفع بحران مالي دست به فروش جزاير خود بزند

خبرگزاري فارس: نخست وزير يونان اعلام كرده است كه جزاير يوناني به هيچ عنوان فروشي نيست و آتن حاضر نيست در راستاي رفع بحران بدهي‌هاي خود دست به چنين اقدامي بزند.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از مركز اطلاع رساني "In cyprus " بحران اقتصادي در يونان و تشديد اعتراض‌ها در اين كشور سبب شده است تا مسئله فروش برخي جزاير توريستي اين كشور به ديگر كشورها مورد توجه رسانه‌ها قرار گيرد.

اين موضوع در ابتدا يك گمانه زني بود، اما گذشت زمان و تقويت اين ايده سبب شد تا نخست وزير يونان به صورتي صريح در اين خصوص موضع گيري كند.

"جرج پاپاندرئو " نخست وزير يونان در اين خصوص اعلام كرده است كه جزاير يوناني به هيچ عنوان فروشي نيست و آتن حاضر نيست در راستاي رفع بحران بدهي‌هاي خود دست به چنين اقدامي بزند.

جرج پاپاندرئو تصريح كرده است كه اين جزاير نشان دهنده فرهنگ و تاريخ يونان است و معامله و خريد و فروش آنها اصلا معنايي ندارد.

نخست وزير يونان در ادامه اظهار كرده است كه فروش اين جزاير به دلايل جاذبه‌هاي توريستي و سود اقتصادي كه براي يونان به همراه دارند به صرفه نخواهد بود.

يونان همچنان با بحران اقتصادي دست و پنجه نرم مي‌كند و هنوز نتوانسته است از اين بحران رهايي يابد.

انتهاي پيام/ص

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها