عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

تا سرنگوني "قذافي " ساعاتي بيش نمانده است

تا سرنگوني "قذافي " ساعاتي بيش نمانده است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  08:36 ب.ظ

يك فعال سياسي ليبي:
تا سرنگوني "قذافي " ساعاتي بيش نمانده است

خبرگزاري فارس: يك فعال سياسي ليبي تاكيد كرد، قذافي مي‌داند كه رژيمش به پايان راه رسيده، با اين حال پيش از سقوط مرتكب جنايات بي‌شمار مي‌شود تا شايد براي ساعاتي اين سقوط را به تعويق بياندازد.

به گزارش فارس به نقل از العالم، "اسامه الحضيري " تاكيد كرد كه رژيم قذافي به پايان راه رسيده و تا سرنگوني آن ساعاتي بيش باقي نمانده، با اين حال او به جاي كناره گيري از قدرت ترجيح مي‌دهد، مرتكب جنايات بيشتر و ددمنشانه‌تري در حق ملتش شود.

وي در مصاحبه با شبكه العالم گفت: دادن اين همه شهيد و زخمي در يك انقلاب مردمي حكايت از فروپاشي تمام اركان آن رژيم دارد و رژيم قذافي ديگر جايي در ليبي و در ميان مردم آن ندارد.

وي افزود: استعفاي بسياري از مقامات كشوري و لشگري ليبي و پيوستن آنها به مردم و حمايت از انقلاب آنها ثابت مي‌كند، قذافي جز در "العزيزيه " منطقه‌اي كه خود و خانواده‌اش در آن سكني گزيده‌اند در هيچ جاي ليبي جايگاهي ندارد.

الحضيري از جامعه بين المللي خواست براي پايان دادن به جنايات قذافي در حق مردم خود و ارتكاب بيش از پيش جنايات ضد بشري در ليبي اقدام فوري نمايند.

وي هم‌چنين از مردم ليبي خواست ضمن تمسك جستن به انقلاب خويش راه خود را براندازي كامل رژيم قذافي ادامه دهند.

انتهاي پيام/.

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها