عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

400 شخصيت ادبي برجسته جهان عرب جنايات قذافي را محكوم كردند

400 شخصيت ادبي برجسته جهان عرب جنايات قذافي را محكوم كردند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  08:37 ب.ظ

در ادامه محكوميت‌هاي گسترده بين المللي؛
400 شخصيت ادبي برجسته جهان عرب جنايات قذافي را محكوم كردند

خبرگزاري فارس: 400 نويسنده و شاعر و هنرمند جهان عرب با صدور بيانيه‌اي رژيم قذافي را به خاطر ارتكاب جنايات ضد بشري در حق ملتش محكوم كردند.

به گزارش فارس به نقل از الجزيره، در ادامه محكوميت‌هاي بين المللي گسترده جنايات رژيم ليبي در حق مردم بي‌گناه اين كشور 400 شخصيت بر جسته جهان عرب كه عموما نويسنده و فرهيخته و اديب و شاعر و هنرمند مي‌باشند،‌ با صدور بيانيه‌اي معمر قذافي را به خاطر ارتكاب وحشيانه‌ترين جنايات در حق مردم بي‌دفاع و بي‌گناه كشورش محكوم كردند.

در اين بيانيه آمده است: 42 سال سركوب و بازداشت و سلب آزادي و غارت ثروت‌هاي ليبي و تبعيد و كشتار بس است و اكنون وقت آن فرارسيده رژيم ليبي با دادن آزادي به مردم خود اجازه دهد، آنها خود براي خود تصميم بگيرند و سرنوشتشان را هرگونه كه بخواهند، رقم بزنند.
امضا كنندگان اين بيانيه با اعلام همبستگي با مردم مظلوم و بي‌دفاع ليبي جنايات اخير اين رژيم را لنكه ننگي بر پيشاني قذافي و خاندانش دانستند كه تا ابد باقي خواهد ماند و پاك نخواهد شد.

اين شخصيت‌هاي برجسته تنها گذاشتن ملت ليبي در رويارويي با رژيم خونخوار و ددمنش قذافي را نيز لكه ننگ بر جهان عرب و جامعه بين المللي دانسته و خواستار حمايت بيش از پيش از ملت ليبي شدند.

انتهاي پيام/.

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها