عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

لغو پروازهاي آلمان و ايتاليا به ليبي

لغو پروازهاي آلمان و ايتاليا به ليبي
پنج شنبه 5 اسفند 1389  08:37 ب.ظ

لغو پروازهاي آلمان و ايتاليا به ليبي

خبرگزاري فارس: امروز دو شركت هواپيمايي ايتاليايي و آلماني پروازهاي خود به طرابلس، پايتخت ليبي را به دلايل امنيتي و تشديد قتل و كشتار مردم ليبي توسط رژيم اين كشور متوقف كردند.

به گزارش فارس به نقل از الجزيره، شركت هواپيمايي ايتاليايي "اليتاليا " اعلام كرد، پروازهاي خود به مقصد طرابلس را تا اطلاع ثانوي به دليل ملاحظات امنيتي و عدم امكان فرود آمدن در فرودگاه طرابلس لغو كرده است.


اين شركت هواپيمايي ايتاليايي تاكيد كرد: هم اكنون تمام ارتباطات هوايي محلي و منطقه‌اي و بين المللي با طرابلس قطع شده و اگر هم پروازي به طرابلس صورت گيرد، براي خارج كردن اتباع ايتاليايي از اين كشور خواهد بود.


در اين راستا شركت هواپيمايي آلماني "لوفتهانزا " نيز امروز تصميم گرفت، تمام پروازهاي خود به مقصد طرابلس را تا يك شنبه هفته آينده لغو كند.


انگليسي‌هايي كه امروز فرودگاه ليبي را به قصد لندن ترك كرده بودند، اوضاع در فرودگاه طرابلس را بسيار آشفته و هرج و مرج توصيف كرده بودند.


يكي از اين مسافران اوضاع حاكم بر ليبي را "جهنم " توصيف و تاكيد كرده بود، رژيم قذافي ملت خود را به شكلي وحشيانه قتل عام مي‌كند.

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها