عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پدر مسي: ليونل فشار وحشتناكي را تحمل مي‌كند

پدر مسي: ليونل فشار وحشتناكي را تحمل مي‌كند
یک شنبه 19 تیر 1390  06:05 ق.ظ

 

پدر مرد سال فوتبال جهان گفت: ليونل مسي اکنون گرفتار وحشتناک‌ترين فشار دوران ورزشي خود‌ شده است.


خورخه مسي، پدر ليونل مسي دو روز پس از تساوي آرژانتين برابر کلمبيا در رقابت‌هاي کوپا آمه‌ريکا اظهار داشت: با ليونل پس از تساوي بدون گل برابر کلمبيا صحبت کردم. حس مي‌کنم او تحت وحشتناک‌ترين فشار تمام دوران ورزشي‌ بخاطر دو نتيجه انتقادبرانگيز قرار گرفته است.
پدر اين ستاره عضو بارسلونا که با شبکه راديو 10 مصاحبه مي‌کرد، افزود: ليونل واقعا نمي‌داند چه اتقاقي افتاده که تيم ملي در دو بازي گذشته در گلزني ناموفق عمل مي‌کند.

تا قبل از اين مسابقات، اعجوبه 23 ساله اميدوار بود با درخشش خود و يارانش، بتواند پس از 18 سال قهرماني آمريکا‌ي‌جنوبي را به هواداران کشور خود تقديم کند، ولي تا به اين لحظه او و يارانش با تساوي يک بر يک روز نخست برابر بوليوي و بدون گل برابر کلمبيا توفيقي نداشته‌ و حتي از راهيابي به مرحله بعد در ابهام است.

خورخه مسي افزود: حکايت بارسلونا براي او متفاوت است. بارسا تيمي است که همه ارکانش از چهار سال گذشته بطور‌ دائم در کنار هم بازي مي‌کنند. در شرايطي که در تيم آرژانتين نمي‌تواند چنين نقشي داشته باشد. بازي در شرايط کنوني در کوپا آمه‌ريکا مقابل چشم هواداران، فشار وحشتناکي را بر آن‌ها وارد کرده است.

ياران مسي در حال حاضر با 2 امتياز پس از کلمبيا (4 امتياز) و کاستاريکا (3 امتياز) در رده سوم جدول گروه نخست قرار دارند.
مصاف سرنوشت‌ساز بعدي آنان بامداد روز سه‌شنبه برابر کاستاريکا خواهد بود.
a09195384934

a09195384934
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1390 
تعداد پست ها : 4056

دسترسی سریع به انجمن ها