عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

براي خريد کارلوس تبس؛ رئال بنزما يا ايگواين را مي دهد

براي خريد کارلوس تبس؛ رئال بنزما يا ايگواين را مي دهد
یک شنبه 19 تیر 1390  06:07 ق.ظ

 

باشگاه رئال مادريد آماده است تا براي خريد کارلوس تبس 50 ميليون پوند بپردازد و قصد دارد به عنوان بخشي از مبلغ اين انتقال، کريم بنزما يا گونسالو ايگواين را به منچسترسيتي بدهد.


 به گزارش بخش بریتانیایی سایت گل،باشگاه اسپانیایی بعد از اطلاع از تمایل کاپیتان سیتی برای جدایی از این باشگاه، مذاکراتش را برای خرید او با سیتی آغاز کرده است. آنها حاضرند 25 میلیون پوند به طور نقد بپردازند و یکی از دو مهاجم شان، بنزما یا ایگواین، را نیز راهی لیگ برتر کنند.

 مورینیو علاقه زیادی به بازی تبس دارد و قصد دارد او را هر طور شده به خدمت بگیرد تا این مهاجم 27 ساله بار دیگر در کنار کریس رونالدو بازی کند.

 گفته می شود مورینیو ترجیح می دهد به جای آگوئرو، تبس را به خدمت بگیرد زیرا حضور آگوئرو در تیم اتلتیکو مادرید، شرایط را برای حضور او در رئال دشوار کرده است.

 از سوی دیگر او از فرم خوب بنزما در سراسر فصل مطمئن نیست  و مصدومیت های پیاپی ایگواین هم شرایط را برای تیم رئال در چند فصل اخیر دشوار کرده است.

 تبس مدت هاست که برای جدایی از منچسترسیتی تلاش می کند و اخیرا هم اعلام کرده برای نزدیک بودن به خانواده اش ترجیح می دهد انگلیس را ترک کند. تفاوت های فرهنگی و ندانستن زبان موجب شده تا همسر و فرزندان تبس به آرژانتین برگردند اما حضور در رئال می تواند موجب شود شرایط بازگشت آنها به اروپا را فراهم کند.

 

 

a09195384934

a09195384934
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1390 
تعداد پست ها : 4056

دسترسی سریع به انجمن ها