عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جلالي: تيم فولاد خوزستان براي جذب بازيكن محدوديت دارد

جلالي: تيم فولاد خوزستان براي جذب بازيكن محدوديت دارد
یک شنبه 19 تیر 1390  06:12 ق.ظ

 

سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت‌: هنوز به طور جدي در بازار نقل و انتقالات ليگ برتر وارد نشده ايم، چرا که ‌به لحاظ شرايط خاص تيم در جذب بازيکنان تراز اول محدوديت داريم.


 مجيد جلالي افزود: باشگاه مصرانه به دنبال رعايت سقف قراردادها مي باشد و از طرف ديگر شرايط جغرافيايي منطقه نيز دست ما را بسته و به همين خاطر عملا نمي توانيم برترين ها را همراه خود داشته باشيم.
 وي گفت: با اين شرايط بايد صبر کرده و همچنان منتظر بمانيم که کدام بازيکنان در فصل نقل و انتقالات کارشان به روز هاي آخر خواهد رسيد تا از بين آنان گزينه مورد نظر خود را انتخاب و جذب کنيم.
 سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان تصريح کرد: با اين شرايط اولويت ما جذب برترين ها نيست و در همين راستا در دوره جديد فصل نقل و انتقالات 8 بازيکن جوان را در راستاي برنامه هاي باشگاه جذب کرديم.
 وي گفت: البته از سهميه ليگ برتري هاي خود نيز عبداله کرمي از تيم شاهين بوشهر و سروش رفيعي از مقاومت شهيد سپاسي را به خدمت گرفته ايم.
 جلالي در خصوص دروازه بانان اين تيم پس از جدايي ميثاق معمارزاده گفت: در اين پست تقريبا نگراني هايمان برطرف شده، چرا که با ‌رشيد مظاهري که دروازه بان آينده دار و خوبي است براي حضور در اين تيم در يازدهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر به توافق رسيده ايم.
 وي در خصوص تمرينات آماده سازي تيم فولاد خوزستان پيش از شروع ليگ برتر گفت: نخستين دوره تمرينات پيش از فصل را سه هفته پيش در اهواز برگزار کرديم و سپس يک هفته در مشهد اردو زديم و براي حضور قدرتمند در ليگ برتر امروز هفته سوم تمرينات آماده سازي تيم را در اهواز ‌آغاز و صبح و بعداز ظهر تمرين داريم.
 سرمربي تيم فولاد خوزستان افزود: ‌طبق برنامه از پيش طراحي شده در پايان هفته سوم اردوي يک هفته اي در ترکيه بر پا خواهيم کرد و در اين کشور قرار است از 2 بازيکن خارجي نيز تست بگيريم و شرايط آنان را براي پيوستن به فولاد به دقت بررسي کنيم.
 وي در خصوص ملي پوشان اين تيم نيز گفت: آنان با ما قرارداد دارند و همچنان در اين تيم باقي خواهند ماند.
 تيم فوتبال فولاد خوزستان در فصل دهم رقابت هاي ليگ برتر عنوان ششمي اين رقابت ها را کسب کرده است.
 به گفته جلالي آنان در فصل جاري به دنبال رتبه مناسب تري در جدول رده بندي رقابت هاي ليگ برتر هستند. 
 

a09195384934

a09195384934
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1390 
تعداد پست ها : 4056

دسترسی سریع به انجمن ها