عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پس از خداحافظي كاپيتان از دنياي فوتبال ليپي كاناوارو را ستود.

پس از خداحافظي كاپيتان از دنياي فوتبال ليپي كاناوارو را ستود.
یک شنبه 19 تیر 1390  09:14 ق.ظ

پس از خداحافظي كاپيتان از دنياي فوتبال
ليپي كاناوارو را ستود

خبرگزاري فارس: سرمربي پيشين تيم ملي فوتبال ايتاليا بازيكن كهنه‌كار اين كشور را ستود و دوران حضور او در ميادين را بسيار عالي توصيف كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسكاي اسپورت ايتاليا، فابيو كاناوارو مدافع 38 ساله ايتاليا پس از آن‌كه پزشكان تيم به دليل آسيب ديد‌گي زانو به وي اجازه ندادند تا به بازي خود ادامه دهد، از فوتبال خداحافظي كرد.


مارچلو ليپي كه سال 2006 با تيم ملي ايتاليا و به كاپيتاني كاناوارو توانسته بود قهرمان جهان شود، در مورد بازيكن مورد علاقه‌اش گفت: او دوران فوق‌العاده‌اي داشت، بازيكن خوبي بود و بالاتر از همه، از شخصيت بسيار خوبي بهره مي‌برد.كاناوارو عضوي از باشگاه الاهلي امارات بود و قرار بود پايان دوران بازي خود را در اين تيم بگذراند ولي به دليل آسيب‌ديدگي ادامه همكاري وي با باشگاه به عنوان بازيكن ميسر نشد اما او تا 3 سال آينده به عنوان مدير يكي از بخش‌هاي باشگاه به فعاليت خواهد ادامه خواهد داد.


ليپي ادامه داد: كاناوارو از آن دسته بازيكناني بود كه من دوست داشتم با او ارتباط داشته باشم. همواره باهم در خصوص مسائل مختلف صحبت مي‌كرديم. او از تجربه حضور در دبي خوشحال بود ولي در ماه‌هاي اخير مشكل زانوي وي تنها چيزي بود كه برايش مشكل ساز شده بود. خداحافظي او از ميادين نيز به همين دليل است. اكنون همه ما بايد از تصميمي كه گرفته حمايت كنيم و در كنار او باشيم.

وقتی احساس غربت می کنید یادتان باشد که خدا همین نزدیکی است .

******

alizare1

alizare1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 6234
محل سکونت : یزد
دسترسی سریع به انجمن ها