عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تبدیل دوربین آیفون به یک دوربین عکاسی حرفه ای

تبدیل دوربین آیفون به یک دوربین عکاسی حرفه ای
یک شنبه 19 تیر 1390  09:22 ق.ظ

گروه خبری GSM: به گزارش دیوایس اگر شما هم از جمله دوستداران هنر عکاسی هستید که خرواری از لنزهای دوربین عکاسی دارید و در کنار آن به تلفن همراه آیفون خود علاقه خاصی دارید برای شما راهکار مناسبی برای پیوند میان این دو دستگاه سراغ داریم.

تلفن همراه آیفون از جمله تلفن‌های همراهی است که با دوربین آن می‌توان تصاویر مناسبی گرفت و آیفون ۴ در وب‌سایت به اشتراک‌گذاری تصاویر فلیکر به عنوان یکی از محبوبترین دوربین‌های موجود در میان کاربران شناخته شده است اما مطمئنا این تصاویر هنگامی که شما بتوانید آیفون خود را به لنزهای حرفه‌ای مجهز کنید تصاویر بهتر و حرفه‌ای‌تری خواهد شد.

بنا بر گزارش فارنت، اخیرا قاب جدید برای آیفون به بازار عرضه شده است که این قابلیت را به آیفون شما خواهد افزود و شما قادر خواهید بود دسته عمده‌ای از لنزهای موجود برای دوربین‌های حرفه‌ای را بر روی آیفون خود سوار کنید.

البته مطمئنا در هنگام استفاده از این قاب به برخی موارد باید دقت کنید از جمله اینکه تصاویر پس از سوار کردن لنزها در آیفون شما به صورت وارونه دیده خواهند شد! این موضوع به خاطر این است که در ساختار دوربین‌های حرفه‌ای اس‌ال‌آر آینه‌ای در داخل آنها وجود دارد که تصاویر را به حالت واقعی برمی‌گرداندکه مطمئنا خوب آیفون این قطعه و در نتیجه این خاصیت را ندارد.

این قاب جدید آیفون با نام فوتوجوجو (!) برای آیفون ۴ ۲۴۹ دلار و برای آیفون ۳ به قیمت ۱۹۰ دلار عرضه شده است.

hamed

hamed20ha

hamed20ha
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 682
محل سکونت : خراسان رضوی
دسترسی سریع به انجمن ها