عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ارائه درس آشنايي با دفاع مقدس در دانشگاه آزاد

ارائه درس آشنايي با دفاع مقدس در دانشگاه آزاد
یک شنبه 19 تیر 1390  11:11 ق.ظ

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي از تدوين و ارائه درس آشنايي با دفاع مقدس در دانشگاه آزاد خبر داد.


به گزارش خبرگزاري مهر، عبدالله جاسبي، با اشاره به عدم ظرفيت دانشگاهها، به مهمترين خطر اين کاهش ظرفيت اشاره کرد و گفت: 85 درصد از داوطلبان کارشناسي ارشد به دليل عدم ظرفيت دانشگاهها از تحصيل در کشور باز مي مانند و متأسفانه راهي کشورهاي خارجي مي شوند که اين امر عواقب سوء فرهنگي به دنبال دارد.


وي در بخش ديگر سخنان خود، به دو موفقيت علمي دانشگاه آزاد اشاره کرد و افزود: دانشگاه آزاد اسلامي در زمينه توليد مقالات رياضي کاربردي در جهان رتبه نخست را کسب کرده و در عرصه توليد مقالات ISI شيمي در کشور و منطقه نيز به رتبه اول دست يافته است.


رئيس دانشگاه آزاد اسلامي از طراحي و تدوين "درس آشنايي با دفاع مقدس" خبر داد و اضافه کرد: سهميه بسيجي فعال در دوره 8 ساله اصلاحات فقط توسط دانشگاه آزاد اسلامي اجرا شد و ساير دانشگاهها اين سهميه را اجرا نکردند.


وي گفت: بايد براي دنيا طوري کار کنيم که انگار تا ابد زنده هستيم و همچنين براي آخرت طوري کار کنيم که انگار همين فردا از دنيا مي‌رويم.


جاسبي افزود: ساخت مقبره شهدا و احداث مسجد در واحدهاي دانشگاه آزاد اشاره کرد و گفت: دانشگاه آزاد در اين عرصه‌ها، دانشگاه‌هاي دولتي را پشت سر گذاشته است.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها