عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تعليق قرارداد بازيكنان 3 باشگاه و افشای نام 4 متخلّف نقل‌وانتقالات فوتبال

تعليق قرارداد بازيكنان 3 باشگاه و افشای نام 4 متخلّف نقل‌وانتقالات فوتبال
یک شنبه 19 تیر 1390  12:05 ب.ظ

 

 
   
 
   
تعليق قرارداد بازيكنان 3 باشگاه و افشای نام 4 متخلّف نقل‌وانتقالات فوتبال
رئيس كميته نظارت بازرسی و ارزشيابی سازمان ليگ فوتبال با اعلام نام 4 متخلّف نقل و انتقالات از عدم ثبت قرارداد مربيان و بازيكنان 3 باشگاه خبر داد.
 
 
 
فارس: حجت‌الاسلام علیرضا علیپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، عنوان كرد: مهدی غفاری كه یكی از مدیربرنامه‌های رسمی فیفا است به دلیل اینكه امتیاز فعالیتش را به افراد فاقد مجوز كار و ناشناخته اعطا كرده و شرایط لازم را برای برخی مانند حمید محسنی فراهم آورده و با تعداد زیادی از بازیكنان و مربیان كه بیش از حد معمول است قرارداد همكاری امضا كرده، فعالیتش تا اطلاع ثانوی تعلیق می‌شود. غفاری با بیش از 200 بازیكن قرارداد امضا كرده است.

رئیس كمیته نظارت و ارزشیابی افزود: به دلیل آنچه به آن اشاره كردم و به دلیل اینكه غفاری شرایط را برای ورود افراد غیرمجاز (حمید محسنی) به بازار نقل و انتقال بازیكنان فراهم كرده و این دو با برخی از مربیان و بازیكنان خاص همكاری دارند و به دلیل عدم انجام تعهدات و وظایف محوله و عدم شفافیت این دو نفر، قراردادهایی كه بین بازیكنان و مربیان با مهدی غفاری در فصل نقل و انتقالات جاری امضا شده فاقد اعتبار است و غفاری تا اطلاع ثانوی حق فعالیت در هیچ رده‌ای را ندارد تا ابهامات پیرامون فعالیت‌های وی بررسی و تعیین تكلیف شود.

علیپور خاطرنشان كرد: به طور رسمی اعلام می‌كنیم كه همكاری كلیه باشگاه‌ها در لیگ برتر، دسته یك و دسته دو با غفاری و محسنی تخلف محسوب می‌شود و به همین دلیل قرارداد بازیكنان و مربیان تیم‌های پیكان قزوین، پاس همدان و شاهین بوشهر تا رسیدگی نهایی تعلیق می‌شود تا اینكه وضعیت بازیكنان و مربیان این تیم‌ها با مراجعه به سازمان لیگ و پر كردن فرم اظهارنامه بررسی شود.

وی در ادامه در مورد حضور افراد بدون مجوز در بازار نقل و انتقال بازیكنان و مربیان هشدار داد و گفت: افشین عبداللهیان و مهدی خرمی، به دلیل نداشتن مجوز فعالیت در حوزه نقل و انتقال بازیكنان و مربیان (مدیربرنامه رسمی یا امتیاز آژانس نقل و انتقال بازیكن) حق امضای قرارداد با بازیكنان و مربیان را ندارند و بازیكنان و مربیانی كه با راهنمایی این دو نفر به باشگاهی بروند و قرارداد داخلی و یا رسمی امضا كنند، قرارداد آنها در فصل نقل و انتقالات اعتبار ندارد و از ثبت این قراردادها جلوگیری به عمل خواهد آمد.
 
قُلْ سِیرُوا فِی الْأَرْضِ فَانظُرُوا کَیْفَ بَدَأَ الْخَلْقَ ثُمَّ اللَّهُ یُنشِئُ النَّشْأَةَ الْآخِرَةَ إِنَّ اللَّهَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ (بگو در زمین بگردید و بنگرید خداوند چگونه آفرینش را آغاز کرده است، سپس خداوند به همین گونه، جهان را ایجاد می کند خداوند یقیناً بر هر چیز تواناست)   /عنکبوت20
mohammad_43

mohammad_43
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 34220
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها