عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رئيس باشگاه الاهلي: كاناوارو خداحافظي كرد، اما سود اين بازيكن براي ما ادامه دارد

رئيس باشگاه الاهلي: كاناوارو خداحافظي كرد، اما سود اين بازيكن براي ما ادامه دارد
یک شنبه 19 تیر 1390  01:42 ب.ظ

 

رئيس باشگاه الاهلي: كاناوارو خداحافظي كرد، اما سود اين بازيكن براي ما ادامه دارد
 

رئيس باشگاه الاهلي امارات اعلام کرد جذب مدافع پيشين ايتاليا به هيچ‌وجه ضرر مالي در پي نداشته است و سودش براي باشگاه ما تداوم دارد.


    به نقل از نشنال، فابيو کاناوارو مدافع کهنه‌کار الاهلي که به دليل آسيب ديدگي از ادامه دوران فوتبال خود منع شد، روز گذشته ( يکشنبه) از دنياي فوتبال خداحافظي کرد.
کاناوارو سال گذشته با عقد قراردادي 2 ساله به اين تيم اماراتي پيوست و در حالي‌که يک سال از قراردادش باقي مانده بود، مجبور به کناره‌گيري از ميادين شد. قرارداد کاناوارو با الاهلي 22.5 ميليون درهم به ازاي هر سال بود و اماراتي‌ها اميدوار بودند با حضور وي در اين کشور بتوانند به سود زيادي از تبليغات و فروش پيراهن وي دست يابند ولي با اعلام بازنشستگي وي اين موضوع تا حدي زير سوال رفت.

در اين رابطه عبدالله النبودا رئيس الاهلي اعلام کرد با اين‌که کانا از فوتبال خداحافظي کرده ولي باشگاه از ادامه حضور وي به سود بسياري خواهد رسيد.
النبودا در اين‌باره گفت: کانا 19 سال در ميادين حضور داشته و تجربه فوق‌العاده‌اي دارد. او قهرمان جهان شده و به عنوان بهترين بازيکن دنيا نيز انتخاب شد است. همواره گفته‌ام که او يکي از دارايي‌هاي بزرگ باشگاه است و مي‌تواند ما را در حرفه‌اي بودن و تربيت نسل آينده کمک کند. هر چيزي که او به باشگاه آورده هنوز تاثيرگذار است. بدون شک او براي باشگاهي مانند ما بسيار ارزشمند بوده است.

النبودا ادامه داد: ما از اين‌که او ديگر نمي‌تواند به فوتبال ادامه دهد بسيار ناراحتيم. به تصميمي هم که در خصوص خداحافظي از فوتبال گرفته احترام مي‌گذاريم. البته او تا 3 سال آينده در الاهلي باقي مي‌ماند و ما مي‌توانيم از ادامه حضور وي سود بسياري ببريم. تاثيري که او مي‌تواند روي جوانان باشگاه بگذارد، فوق‌العاده خواهد بود و بدون شک به ما در تربيت نسلي بزرگ ياري خواهد کرد.

 

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 2823
محل سکونت : فارس
دسترسی سریع به انجمن ها