عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

دني آلوس: اشتباه بدي مرتکب شدم

یک شنبه 19 تیر 1390  01:45 ب.ظ

دني آلوس، مدافع راست برزيل، پس از تساوي تيمش مقابل پاراگوئه، اعلام کرد که در اين ديدار بازي ضعيفي ارائه داده است.

در این دیدار برزیلی ها با گل جدسون پیش افتادند اما دو گل سانتاکروز و نلسون والدس که روی اشتباه دنی آلوس به ثمر رسید، پاراگوئه را پیش انداخت.

مدافع بارسا در پایان بازی درگفتگو با خبرنگاران گفت:" فکر می کنم خوب بازی کردیم اما بعد از گل تساوی، آنها بهتر شدند. سپس من یک اشتباه بد مرتکب شدم که به گل دوم آنها منجر شد، در حالی که ما کنترل بازی را در اختیار داشتیم.

لوسیو از من خواست که توپ را رها کنم تا او صاحب توپ شود. من اجازه دادم توپ رد شود اما توپ در چمن ها گیر کرد و بازیکن پاراگوئه خیلی باهوش بود و توپ را خیلی سریع دزدید.

من هم در این گل مقصر بودم و به خاطر آن عذرخواهی می کنم زیرا تا آن زمان ما کنترل بازی را در اختیار داشتیم."

آلوس سپس در مورد نمایش کلی برزیل در این دو دیدار گفت:" ما باید بهتر شویم. ما می دانیم که بازی کردن برای سلسائو چه مسئولیتی دارد. ما می دانیم که چه اشتباهاتی مرتکب شدیم و چه کارهای درستی انجام دادیم.

فکر می کنم همه باید از مسئولیت شان در تیم آگاه باشند و تلاش کنند تا بازی بهتری ارائه بدهند. ما باید در طول رقابتها ریتم و درک بهتری از بازی هم پیدا کنیم

طرفداران به دنبال نتیجه گیری فوری هستند اما ما نتوانستیم انتظارات آنها را برآورده کنیم. ما باید انتقادات را بپذیریم و بهتر شویم."

برزیلی ها در آخرین دیدار مرحله گروهی باید مقابل اکوادور قرار بگیرند.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 2823
دسترسی سریع به انجمن ها