عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

سرمربي برزيل پس از دومين تساوي: شايسته پيروزي بوديم

یک شنبه 19 تیر 1390  01:51 ب.ظ

مانو منزس با وجود فرار از شکست در آخرين دقيقه‌ي بازي تيمش را شايسته‌ي کسب هر سه امتياز بازي مقابل پاراگوئه مي داند.

سرمربي تيم ملي فوتبال برزيل پس از ناکامي تيمش در به دست آوردن سه امتياز ديدار مقابل پاراگوئه عنوان کرد: واقعا ظالمانه بود اگر به پاراگوئه مي‌باختيم چرا که آنها کار خاصي انجام ندادند که بخواهند تيمي مانند برزيل را شکست دهند.

وي ادامه داد: در اين بازي فشار زيادي روي ما قرار داشت که حتما پيروز شويم و هر سه امتياز بازي را کسب کنيم، اما با چند اشتباهي که انجام داديم نزديک بود بازي را واگذار کنيم و تنها در آخرين دقيقه توانستيم به گل مساوي برسيم. با اين وجود من فکر مي‌کنم برزيل بازي به مراتب بهتري را به نمايش گذاشت و شايسته‌ي پيروزي بود.

منزس درباره‌ي تغييري که در تيمش به وجود آورده بود هم عنوان کرد: نياز داشتيم که ميانه‌ي ميدان را قوي کنيم تا بتوانيم فرصت‌هاي بيشتري به دست بياوريم. اين يک تغيير تاکتيکي بود که باعث شد در ميانه‌ي ميدان فضاي بيشتري در اختيار بازيکنان ما قرار گيرد.

سرمربي تيم ملي برزيل در پاسخ به اين سوال که آيا در بازي سوم هم با اين تغيير به ميدان خواهيد رفت اظهار نظري نکرد.

منزس درباره‌ي بازي آينده‌ي تيمش مقابل اکوادور تنها به بيان اين که "انتظار دارم با شرايط بهتري روبرو شويم" بسنده کرد.

تيم ملي فوتبال برزيل در آخرين ديدار خود در مرحله‌ي گروهي رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آمريکاي جنوبي بامداد پنج شنبه به وقت ايران به مصاف اکوادور مي رود.

شاگردان منزس براي صعود آسان بايد آخرين ديدار خود را با پيروزي پشت سر بگذارند در غير اين صورت نتيجه‌ي ديدار تيم‌هاي ونزوئلا و پاراگوئه و همچنين نتايج ساير گروه‌ها (به دليل مشخص شدن بهترين تيم سوم) در صعود قهرمان پنج دوره‌ي جام جهاني تاثيرگذار خواهد بود.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 2823
دسترسی سریع به انجمن ها