عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

جپاروف به الشباب پيوست

جپاروف به الشباب پيوست
یک شنبه 19 تیر 1390  02:05 ب.ظ

جپاروف به الشباب پيوست

کاپيتان تيم ملي فوتبال ازبکستان با امضاي قراردادي 3 ساله به الشباب عربستان پيوست.

به نقل از کنفدراسيون فوتبال آسيا، سرور جپاروف، بازيکن سال سابق آَسيا از تيم اف سي سوئل کره‌جنوبي به الشباب عربستان پيوست.
کاپيتان 28 ساله ازبکستان قراردادي 3 ساله با اين تيم امضا کرد تا الشباب را در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا در فصل آينده همراهي کند.

جپاروف در اين زمينه اظهار داشت: من اولين بازيکن ازبک در ليگ کره بودم و اين بار مي‌خواهم بازي در عربستان را تجربه کنم.
تيمور کاپادزي (اينچئون) و الکساندر گينريخ (سووان بلووينگز) پس از جپاروف به تيم‌هاي کره‌اي پيوستند.
جپاروف ادامه داد: از طريق اينترنت اطلاعاتي در مورد اين باشگاه جديد کسب کرده‌ام و تلاش مي‌کنم سال آينده در اين تيم براي افتخار آفريني در ليگ قهرمانان آسيا بجنگم.
اف سي سئول در ليگ 16 تيمي کره‌جنوبي با 24 امتياز در مکان ششم قرار دارد و چونبوک موتورز با يازده امتياز بيشتر صدرنشين است.

الشباب در مرحله يک‌چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا 2011 با نتيجه يک بر صفر مغلوب السد قطر شد و از ادامه مسابقات بازماند.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 2823
دسترسی سریع به انجمن ها