عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

محتويات گوشت‌هاي چرخ‌كرده فله‌اي مشخص نيست

محتويات گوشت‌هاي چرخ‌كرده فله‌اي مشخص نيست
یک شنبه 19 تیر 1390  03:02 ب.ظ

خبرگزاري فارس: سرپرست معاونت بهبود توليدات دامي سازمان جهاد كشاورزي آذربايجان‌شرقي با اشاره به اينكه محتويات گوشت‌هاي چرخ كرده فله‌اي مشخص نيست، گفت: مردم از خريد گوشت‌‌هاي چرخ كرده آماده اجتناب كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از روابط عمومي سازمان جهاد كشاورزي استان آذربايجان‌شرقي، غفور عبداللهي در جلسه تنظيم بازار محصولات كشاورزي با اشاره به اينكه محتويات گوشت‌هاي چرخ كرده فله‌اي مشخص نيست، اظهار داشت: با نگاهي به قيمت گوشت چرخ كرده عرضه شده در بازار، مويد آن است كه به طور حتم گوشت‌هاي چرخ كرده فله‌اي در اين مكان‌ها به طور كامل گوشت نيست و شهروندان از خريد آن جداً خوداري كنند.


سرپرست معاونت بهبود توليدات دامي سازمان جهاد كشاورزي آذربايجان‌شرقي با تاكيد بر اينكه مردم و مصرف كنندگان عزيز گوشت‌هاي چرخ كرده را بايد از مراكز معتبر داراي پروانه تهيه كنند، ادامه داد: بهتر است براي اطمينان از گوشت قرمز كه ممهور به مهر كنترل بهداشتي دامپزشكي است در مقابل ديدگان مشتري گوشت انتخاب شده سپس چرخ شود.


وي با تاكيد بر اينكه گوشت‌‌ها بايد از اماكني خريداري شوند كه مورد تائيد وزارت بهداشت و دامپزشكي باشد، گفت: در فصل تابستان قصابي‌‌ها بايد داراي درب توري باشند تا از ورود پشه و مگس جلوگيري شود و در اين راستا وظيفه دامپزشكي استان بيش از پيش است.


اين مسئول اذعان داشت: با اين تفاسير روشن است كه نظارت بيشتر بر قصابي‌هاي بازار تبريز كه گوشت‌هاي چرخ كرده را همراه با آلودگي‌هاي بسيار تحويل مشتريان مي‌دهند بايد بيشتر مورد توجه قرار گيرد چرا كه در اين فصل مواد غذايي مستعد آلودگي‌هاي بيشتري هستند.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها