عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

محمدي: شايد فدراسيون براي جلوگيري از حاشيه‌ خبر سرمربيگري‌ام را اعلام نمي‌كند

محمدي: شايد فدراسيون براي جلوگيري از حاشيه‌ خبر سرمربيگري‌ام را اعلام نمي‌كند
یک شنبه 19 تیر 1390  04:02 ب.ظ

خبرگزاري فارس: اكبر محمدي كه خودش خبر سرمربيگري‌اش در تيم جوانان را اعلام كرده، مي‌گويد: شايد فدراسيون براي جلوگيري از حاشيه ترجيح داده اين موضوع را رسمي اعلام نكند.

به گزارش خبرگزاري فارس، مسابقات مقدماتي قهرماني جوانان آسيا از چند ماه ديگر در همدان آغاز مي‌شود. فدراسيون فوتبال در زماني كه اولين نشست رسمي كارلوس كي‌روش به عنوان سرمربي تيم ملي برگزار شد، از اكبر محمدي به عنوان "مربي " تيم جوانان ياد كرد و در همان روز اعلام شد اين مربي كار استعداديابي را آغاز مي‌كند تا در اسرع وقت سرمربي اين تيم اعلام شود.

پس از مدتي در حالي كه اكبر محمدي و گروهش كار استعداديابي را آغاز كردند، مسئولان فدراسيون هرگاه با اين پرسش كه چه زماني سرمربي تيم جوانان اعلام مي‌شود و يا سرمربي جوانان ايراني است يا خارجي مواجه مي شدند، پاسخ مي‌دادند سرمربي جوانان ايراني است و به زودي معرفي مي‌شود. "به زودي‌هاي " فدراسيون فوتبال همچنان ادامه دارد و درحالي كه از فردا اولين اردوي رسمي تيم جوانان آغاز مي‌شود، فدراسيون فوتبال نام سرمربي پنهانش را اعلام نمي‌كند اما برخلاف فدراسيون كه سكوتش در اين زمينه ابهام دارد سرمربي اين تيم خود، خودش را معرفي كرد.

اكبر محمدي كه همان زمان به عنوان مربي جوانان معرفي شد و انتقادهاي زيادي را متوجه خود ديد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، اعلام كرد كه به عنوان سرمربي جوانان مشغول به كار است. نكته جالب اينجاست كه فدراسيون فوتبال با عدم اطلاع‌رساني از اين تصميم فقط به تعداد منتقدان خود اضافه مي‌كند و شك و شبهه درباره شرايط تيم جوانان را اضافه كرده است.

اكبر محمدي در اين باره به فارس گفت: من به عنوان سرمربي درحال انجام وظيفه هستم. اينكه فدراسيون چرا اين موضوع را رسما اعلام نمي‌كند، نمي‌دانم. برنامه‌هايم را براي مسابقات مقدماتي قهرماني آسيا به فدراسيون داده‌ام و آقاي كفاشيان هم به من گفته كه محكم كارم را ادامه دهم. هرچند كه براي من مهم نيست كه به صورت رسمي اين موضوع اعلام شود يا نه، اما شايد فدراسيون براي جلوگيري از حاشيه ترجيح داده اين موضوع را رسمي اعلام نكند.

سرمربي تيم جوانان در پاسخ به اين سؤال كه مگر فدراسيون به تصميم‌ گرفته شده اعتقاد ندارد كه حاضر نيست آن را رسماً اعلام كند، گفت: فدراسيون به تصميمش اعتقاد دارد و پاي آن هم ايستاده است. در هر صورت از دي ماه سال 89 كارم را شروع كردم و آن روزها به اين فكر نمي‌كردم كه سرمربي شوم يا نشوم. پس از انتخاب شدنم با كي‌روش هم كه صحبت مي‌كردم، گفت كار را جلو ببرم. من به آقاي كفاشيان گفتم اين تيم اين پتانسيل را دارد كه به دور نهايي برسد.

محمدي تاكيد كرد: من به هيچ عنوان ديگري به غير از سرمربي در تيم جوانان نمي‌مانم اين مسئله را با كفاشيان درميان گذاشتم و مسئوليت تيم را پذيرفتم. اگر اتفاق خاصي نيافتد تيم جوانان موفق مي‌شود. در تيم نوجوانان هم كه بودم تيم پتانسيل دفاع از قهرماني در آسيا را داشت اما بدشانسي آورديم و سن بازيكنان كم بود و پس از اينكه در بازي اول 5 گل زديم وارد مسائل ديگري شديم.

وي تاكيد كرد: تيم جوانان و همچنين ديگر تيم‌هاي ملي نياز به حمايت دارند، اگر حمايت نباشد فوتبال ضرر مي‌كند. من دو سال در تيم نوجوانان بودم و با تورنمنت‌هاي بين‌المللي و با اين شرايط آشنا هستم. براي اينكه اين تيم جوانان را داشته باشيم با 120 مربي كار كردم و افتخار مي‌كنم كه با اين نفرات كار كرده‌ام. موفقيت تيم جوانان، موفقيت جامعه فوتبال است.
انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها