عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كاناوارو مشاور فني تيم فوتبال الاهلي دبي شد

كاناوارو مشاور فني تيم فوتبال الاهلي دبي شد
یک شنبه 19 تیر 1390  04:03 ب.ظ

 

باشگاه الاهلي دبي، فابيو کاناوارو را به عنوان مشاور فني تيم فوتبال و سفير اين باشگاه براي مدت سه سال معرفي کرد.


     خبرگزاري ''د پ آ'' آلمان روز يکشنبه نوشت: پس از کناره گيري ''کاناوارو'' کاپيتان سابق تيم فوتبال ايتاليا و بازيکن الاهلي دبي از دنياي فوتبال، باشگاه االاهلي از کاناوارو به عنوان مشاور فني تيم فوتبال خود و سفير اين باشگاه در سه سال آينده نامبرد.
عبداله النابوده رييس هيات مديره باشگاه الاهلي و مالک اين باشگاه، روز شنبه از ''ايون هچيک'' مربي اهل چک به عنوان سرمربي جديد اين باشگاه نامبرد.
کاناوارو که تا يک فصل ديگر با تيم الاهلي دبي قرارداد دارد، پس از مصدوميت هاي مکرر و بنا به توصيه پزشکان تصميم گرفت براي هميشه از دنياي فوتبال خداحافظي کند.
از سوي ديگر ''هچيک'' مربي جديد تيم فوتبال الاهلي دبي گفت: الاهلي از باشگاههاي بزرگ فوتبال امارات است و اين موضوع باعث شد تا به ليگ امارات بازگردم.
خبرگزاري ''د پ آ'' آلمان در پايان با اشاره به شهرت جهاني کاناوارو نوشت: باشگاه الاهلي دبي از دو ماه قبل به دنبال آن بود تا اين بازيکن را به عنوان مشاور فني خود منصوب کند تا از وي براي تبليغات و بازاريابي استفاده شود. 
 

ali_ali0917119

ali_ali0917119
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 458
محل سکونت : فارس
دسترسی سریع به انجمن ها