عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

شكوري: درباره مسائل مالي فتح‌الله‌زاده بايد نظر بدهد

شكوري: درباره مسائل مالي فتح‌الله‌زاده بايد نظر بدهد
یک شنبه 19 تیر 1390  04:06 ب.ظ

خبرگزاري فارس: مدافع فصل گذشته تيم فوتبال استقلال گفت: با نظري‌جويباري صحبت كردم اما درباره مسائل مالي بايد فتح‌الله‌زاده نظر بدهد.

به گزارش خبرگزاري فارس، هادي شكوري همان طور كه از قبل گفته بود امروز در باشگاه استقلال حضور پيدا كرد و با علي نطري جويباري به مذاكره پرداخت.

شكوري كه پيش تر با تيم شاهين بوشهر قرارداد داخلي امضا كرده بود در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: در مذاكره اي كه با نظري جويباري داشتم به ايشان گفتم كه با شاهين قرارداد داخلي امضا كردم و مبلغي هم به من داده اند. استقلال اگر مي خواهد اين قرارداد فسخ شود بايد اين مبلغ را به باشگاه شاهين بدهد تا آنها به فسخ قرارداد رضايت دهند.

وي افزود: از آنجايي كه بابت مسائل مالي فقط نظري جويباري در استقلال تصميم گيرنده نيست قرار شد اين موارد را به فتح الله زاده انتقال دهد تا نظر ايشان را هم بدانيم و در نهايت قرار شد باشگاه به من خبر دهد.
اين مدافع تصريح كرد: من بازيكن معتقدي هستم و فكر مي كنم هر چه قسمتم باشد همان اتفاق رخ مي دهد.
انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها