عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

انصاري‌فرد: اميدوارم راه‌‌آهن در تهران بماند

انصاري‌فرد: اميدوارم راه‌‌آهن در تهران بماند
یک شنبه 19 تیر 1390  04:07 ب.ظ

خبرگزاري فارس: مديرعامل پيشين باشگاه راه‌آهن پس از خصوصي شدن تيم فوتبال اين باشگاه گفت: اميدوارم راه‌‌آهن در تهران بماند.

محمد حسن انصاري‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: از اينكه تيم راه آهن به بخش خصوصي واگذار و از بلاتكليفي خارج شد خوشحالم و آرزو مي كنم اين تيم عاقبت به خير شود.وي در مورد اينكه كدام شركت يا فرد امتياز راه آهن را خريداري كرده گفت: نمي دانم كدام شركت اين تيم را خريده است. اطلاعات مختصري دارم اما مطمئن نيستم كه بخواهم بگويم. خوشحالم كه تيم از بلاتكليفي خارج شد و اميدوارم به عنوان اولين تيمي كه به بخش خصوصي واگذار شده با درايت مسئولان خريدار سرانجام خوشي داشته باشد.انصاري فرد يادآور شد: در ليگ برتر برخي تيم ها خصوصي هستند ولي در حقيقت از بودجه دولتي استفاده مي كنند اما راه آهن اولين تيم است كه بر اساس اصل 44 قانون اساسي از طريق سازمان خصوصي سازي و در بازار سرمايه و فرابورس به بخش خصوصي واگذار شد و مي تواند نماد كامل واگذاري به بخش خصوصي باشد. اميدوارم اكنون كه اين كار انجام شده است سرانجام خوشي هم داشته باشد.مديرعامل پيشين راه ‌آهن اضافه كرد: دو نكته مهم وجود دارد، اول اينكه شركت خريدار بگذارد نام راه آهن حفظ شود چرا كه اين تيم قدمت 74 ساله دارد و دوم اينكه در تهران به حيات خود ادامه دهد. بنده نمي توانم براي خريدار تعين تكليف كنم و به عنوان فردي از جامعه فوتبال اميدوارم اين اتفاق رخ دهد.انصاري فرد تصريح كرد: در ماه ها و به ويژه در روزهاي اخير بازيكنان راه‌آهن در اوج بلاتكليفي بودند. آنها با وجودي كه هنوز 50 درصد مطالبات فصل گذشته خود را دريافت نكرده اند و مالك باشگاه مشخص نبود در ورزشگاه اكباتان تمرينات را انجام مي دادند اما مي ديدم كه بسيار نگران و مضطرب بودند چرا كه نقل و انتقالات در حال سپري شدن است و تكلفيشان مشخص نبود. در اين مدت ساعت ها با آنها صحبت مي كردم تا صبوري خود را حفظ كنند و منتظر اتفاقات خوب باشند و اميدوارم بخش خصوصي قدر بازيكنان باوفاي راه آهن را بداند و هر چه زودتر در نقل و انتقال فعاليت را آغاز كند و حضوري قوي در فصل آينده داشته باشد.وي در مورد وضعيت خود در اين باشگاه عنوان كرد: بنده همان طور كه گفتم از شركت خريدار بي اطلاع هستم و اسمشان را هم نمي دانم اما در راستاي تقويت راه آهن هر كمكي از دستم برآيد انجام مي دهم. در پايان جا دارد تشكر ويژه اي از وزير محترم اقتصاد، هيئت مديره شركت راه‌آهن، هيئت عالي واگذاري و مسئولان ارشد خصوصي سازي و فرابورس داشته باشم. در شش ماه گذشته جلسات متعدد و تلاش هاي شاياني صورت گرفت و تيم راه آهن در يك شرايط كاملا قانوني به بخش خصوصي واگذار شد به طوري كه حتي بنده اطلاع دقيقي ندارم چه شركتي آن را خريده است و اين نشان دهنده عرضه راه آهن در يك شرايط كاملا عادلانه است.به گزارش فارس، گفته مي شود امتياز تيم فوتبال راه آهن توسط شركت صنعت غذايي خراسان رضوي خريداري شده است. مديرعامل اين شركت محمدي‌فر است كه 100 درصد سهام را خريداري كرده است.


انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها