عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رافخايي با اجازه ابراهيم‌زاده در تمرينات ما شرکت مي‌کند صالح‌نيا: مي‌خواهيم پژمان نوري را به ملوان

رافخايي با اجازه ابراهيم‌زاده در تمرينات ما شرکت مي‌کند صالح‌نيا: مي‌خواهيم پژمان نوري را به ملوان
یک شنبه 19 تیر 1390  04:10 ب.ظ

 

سرپرست باشگاه ملوان انزلي گفت: با مديربرنامه‌هاي پژمان نوري مذاکره کرده‌ايم تا اين بازيکن به ملوان برگردد.


   بهمن صالح‌نيا در مورد وضعيت تيم فوتبال ملوان و جذب بازيکنان جديد گفت: به دنبال جذب جلال رافخايي از ذوب آهن هستيم و مذاکراتي با مديرعامل و قائم مقام باشگاه ذوب آهن انجام داده‌ايم و در تلاش هستيم تا رضايت‌نامه اين بازيکن را دريافت کنيم. رافخايي از قول ابراهيم‌زاده به ما گفت که مي‌تواند در تمرينات ملوان شرکت کند تا آمادگي بدني‌اش حفظ شود.

وي ادامه داد: با مديربرنامه‌هاي پژمان نوري نيز مذاکره کرده‌ايم و مي‌خواهيم او را به ملوان بازگردانيم تا خيالمان براي فصل آينده راحت باشد. سعيد يوسف‌زاده نيز با ما قرارداد داخلي امضا کرده و بعد از اردوي اردبيل قرارداد بازيکنان را به طور رسمي ثبت خواهيم کرد.

صالح‌نيا در مورد وضعيت بدهي يک ميليارد و 250 ميليون توماني باشگاه ملوان که مانع از ثبت قرارداد بازيکنان مي‌شود تصريح کرد: با مسئولان استانداري، فرماندار محترم و نماينده مردم شهر انزلي در مجلس جلسه‌هاي خوبي داشته‌ايم. مهندس بهمني رئيس محترم هيئت مديره باشگاه نيز در تلاش است مشکلات را حل کند و قرارداد بازيکنان در هيئت فوتبال ثبت شود. انشاالله خبرهاي خوشي به هواداران خواهيم داد.

سرپرست باشگاه ملوان در مورد وضعيت علي حسني صفت و امضاي قرارداد با مس سرچشمه، گفت: با توجه به صحبت‌هاي سردار عزيز محمدي و همکارانشان در سازمان ليگ ما با حسني صفت قرارداد امضا کرده‌ايم. اميدوارم مسئله‌ به صورتي حل شود که با باشگاه مس سرچشمه به توافق برسيم و حسني صفت نيز متضرر نشود.

 

ali_ali0917119

ali_ali0917119
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 458
محل سکونت : فارس
دسترسی سریع به انجمن ها