عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

استفاده از شیرآلات بهداشتی استاندارد، تضمین کننده سلامتی است

استفاده از شیرآلات بهداشتی استاندارد، تضمین کننده سلامتی است
یک شنبه 19 تیر 1390  04:12 ب.ظ

استفاده از شیرآلات بهداشتی استاندارد، تضمین کننده سلامتی است

 

برای پیشگیری از رسوب سرب و روی در بدن ، مردم از شیرآلات بهداشتی استاندارد و دارای مجوزهای معتبر استفاده کنند.
دکتر ندافی، رئیس دفتر سلامت محیط و کار گفت: طی جلساتی که درخصوص برنامه راهبردهای ملی کیفیت آب تشکیل شده است سازمان های مرتبط موظف شدند استانداردهای لازم در این خصوص را تدوین کرده و به مرحله اجرا بگذارند.
وی با اشاره به اهمیت و نقش تدوین برنامه راهبردهای ملی کیفیت آب و همکاری سازمان های مرتبط برای تعیین استانداردهای لازم در این خصوص گفت: توصیه ما به مردم این است که از شیرآلاتی استفاده کنند که مورد تائید مؤسسه استاندارد است و مجوزهای معتبر ورود به کشور را دارند.
گفتنی است پیش از این محمد فرزاد، دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان شیرآلات بهداشتی گفت: روند واردات شیرآلات قاچاق در سال های اخیر به شدت افزایش پیدا کرده است و در این بین واردات محصولات چینی بیش از پیش موجب نگرانی شده است.
وی با اشاره به خطرناک بودن سرب، روی و سایر فلزات سنگین برای سلامت گفت: متاسفانه فلزاتی که در شیرآلات قاچاق استفاده می شود به تدریج در بدن رسوب می کند و منجر به بروز بیماری های خطرناک می شود.
فرزاد با تاکید بر استفاده مردم از شیرآلات بهداشتی تولید داخل که استانداردهای لازم را دارند، افزود: ورود فلزاتی همچون سرب نرم همراه با آب آشامیدنی به داخل بدن در درازمدت آثار زیانبار و ناگواری بر سلامتی دارد.

worldfood.ir

یاس

yassimanusha

yassimanusha
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1389 
تعداد پست ها : 3101
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها