عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: حسادت جز زیان و خشمی که موجب سستی قلبت و بیماری بدنت می‌شود، ثمری ندارد. بحارالانوار، ج70، ص256

استفاده از شیرآلات بهداشتی استاندارد، تضمین کننده سلامتی است

استفاده از شیرآلات بهداشتی استاندارد، تضمین کننده سلامتی است
یک شنبه 19 تیر 1390  04:12 ب.ظ

استفاده از شیرآلات بهداشتی استاندارد، تضمین کننده سلامتی است

 

برای پیشگیری از رسوب سرب و روی در بدن ، مردم از شیرآلات بهداشتی استاندارد و دارای مجوزهای معتبر استفاده کنند.
دکتر ندافی، رئیس دفتر سلامت محیط و کار گفت: طی جلساتی که درخصوص برنامه راهبردهای ملی کیفیت آب تشکیل شده است سازمان های مرتبط موظف شدند استانداردهای لازم در این خصوص را تدوین کرده و به مرحله اجرا بگذارند.
وی با اشاره به اهمیت و نقش تدوین برنامه راهبردهای ملی کیفیت آب و همکاری سازمان های مرتبط برای تعیین استانداردهای لازم در این خصوص گفت: توصیه ما به مردم این است که از شیرآلاتی استفاده کنند که مورد تائید مؤسسه استاندارد است و مجوزهای معتبر ورود به کشور را دارند.
گفتنی است پیش از این محمد فرزاد، دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان شیرآلات بهداشتی گفت: روند واردات شیرآلات قاچاق در سال های اخیر به شدت افزایش پیدا کرده است و در این بین واردات محصولات چینی بیش از پیش موجب نگرانی شده است.
وی با اشاره به خطرناک بودن سرب، روی و سایر فلزات سنگین برای سلامت گفت: متاسفانه فلزاتی که در شیرآلات قاچاق استفاده می شود به تدریج در بدن رسوب می کند و منجر به بروز بیماری های خطرناک می شود.
فرزاد با تاکید بر استفاده مردم از شیرآلات بهداشتی تولید داخل که استانداردهای لازم را دارند، افزود: ورود فلزاتی همچون سرب نرم همراه با آب آشامیدنی به داخل بدن در درازمدت آثار زیانبار و ناگواری بر سلامتی دارد.

worldfood.ir

یاس

yassimanusha

yassimanusha
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1389 
تعداد پست ها : 3101
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها