عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

گالياني: با 40 ميليون يورو شانسي براي جذب همشيك نداريم

گالياني: با 40 ميليون يورو شانسي براي جذب همشيك نداريم
یک شنبه 19 تیر 1390  04:20 ب.ظ

 

نايب رئيس ميلان اعلام کرد اگر سران ناپولي براي واگذاري بازيکن خود 40 ميليون يورو درخواست کنند نمي‌توانيم او را به سن‌سيرو بياوريم.


     به نقل از اسپورت‌مدياست، مارک همشيک بازيکن اهل اسلواکي ناپولي مورد توجه ميلاني‌ها قرار دارد و ممکن است براي فصل آينده به يکي از باشگاه‌هاي بزرگ ايتاليا منتقل شود.
آدريانو گالياني در اين‌باره گفت: ما بسيار علاقمنديم مارک را به خدمت بگيريم ولي تاکنون هيچ توافقي در اين زمينه صورت نگرفته است. سرمربي باشگاه نيز براي جذب وي ابراز علاقه کرده و همين موضوع ما را بر آن داشت تا با جديت بيشتري در پي جذب وي باشيم. البته بايد بگويم که ما با مبلغ بسيار بالا نيز موافق نيستيم و اگر سران ناپل براي فروش وي 40 ميليون يورو درخواست کنند، ما نمي‌توانيم همشيک را به سن‌سيرو بياوريم. اين مبلغ براي يک بازيکن زياد است وما نيز توانايي پرداخت آن را نداريم.

گالياني ادامه داد: بازيکنان ديگري را نيز زير نظر گرفته‌ايم تا بتوانيم جانشين آندره پيرلو کنيم که به يوونتوس رفته است. آلبرتو آکوئيلاني و ريکاردو مونتوليوو بازيکناني هستند که در صورت عدم انتقال مارک همشيک به دنبال جذب آن‌ها خواهيم بود.

 

ali_ali0917119

ali_ali0917119
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 458
محل سکونت : فارس
دسترسی سریع به انجمن ها