عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

همه بايد ايستاده تو را تشويق كنند

همه بايد ايستاده تو را تشويق كنند
یک شنبه 19 تیر 1390  04:24 ب.ظ

خبرگزاري فارس: مهاجم كهنه‌كار يوونتوس در ستايش از هم‌تيمي پيشين خود نامه‌اي را در سايت شخصي خود منتشر كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، فابيو كاناوارو مدافع پيشين تيم ملي ايتاليا و برنده جايزه بهترين بازيكن اروپا و جهان، به دليل آسيب ديدگي زانو قادر به ادامه فوتبال نبود و مجبور شد از دنياي فوتبال كناره‌گيري كند.

الساندرو دل‌پيرو در مورد هم‌تيمي خود در تيم ملي، نامه‌اي را در سايت رسمي خود منتشر كرده است. او در مورد كاناوارو نوشته است:

در اين لحظه كه لحظه خداحافظي تو از فوتبال است، همه ما ناراحت هستيم ولي بايد به تصميمت احترام بگذاريم. تمام كساني كه آن شب در برلين روي چمن ورزشگاه قدم برمي‌داشتند، كساني كه با ما شكست‌ها را تجربه كردند، گريه كردند و جشن گرفتند، كساني كه در چند قدمي ما قرار داشتند يا هزاران كيلومتر با ما فاصله داشتند، همه بايد اين كار را انجام دهند. 9 جولاي تاريخ ويژ‌ه‌اي براي ايتاليايي‌ها است. كاپيتان تيم ملي ايتاليا، فابيو كاناوارو، جام قهرماني جهان را در 9 جولاي 2006 بالاي سر برد. اكنون او با فوتبال خداحافظي كرده است.

من از نظر شخصي و حرفه‌اي ارتباط بسيار نزديكي با فابيو دارم. او يك هم‌تيمي فوق‌العاده و در برخي بازي‌ها حريفي قابل احترام بود. در اردو‌هاي تيم ملي همواره در كنار هم بوديم و در پيراهن سفيد و سياه يوونتوس، از 2004 تا 2006، دو فصل رويايي را سپري كرديم. او پس از آن به رئال مادريد رفت و سال 2009 نيز آخرين حضورش در بيانكونري را جشن گرفت.

او كاپيتان من در تيم ملي بود و من كاپيتان او در يوونتوس. چه با شكوه. از تو ممنونم فابيو. تمام كساني كه به فوتبال عشق مي‌ورزند بايد ايستاده تو را تشويق كنند،‌ درست همانند آن شب رويايي در برلين...

الساندرو

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها