عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌و‌آله: فرزند هفت سال سروَر، هفت سال فرمانبردار و هفت سال وزیر است. مکارم الاخلاق، ص222

حضور تيم زنجان در مسابقات انتخابي تيم ملي

حضور تيم زنجان در مسابقات انتخابي تيم ملي
یک شنبه 19 تیر 1390  04:56 ب.ظ

خبرگزاري فارس: رئيس هيئت ووشوي استان زنجان از شركت تيم زنجان در مسابقات انتخابي تيم ملي خبر داد.

رامين موحدنيا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به اينكه مسابقات اوراسيا با حضور پنج كشور برگزار شد، اظهار داشت: آذربايجان، روسيه، تركيه، تركمنستان و ايران كشورهاي حاضر در اين مسابقه بودند.
وي تعداد بازيكنان ايراني حاضر در مسابقات اورآسيا را هفت بازيكن اعلام كرد و افزود: تيم ايران در اين مسابقات چهار طلا، يك نقره و يك برنز كسب كرد.
رئيس هيئت ووشوي استان زنجان با اشاره به اينكه تيم ملي ساندا در رده جوانان به مسابقات اوراسيا اعزام شده بود، تصريح كرد: تيم ملي جوانان ايران در اين مسابقات قهرمان شد.
وي نفرات طلايي مسابقات اورآسياي آذربايجان را رضا سبحاني در وزن 52- ، عليرضا بختياري در وزن 56-، مجيد موسوي در وزن 70- و عباس شيخي در وزن 60- اعلام كرد.
موحدنيا با اشاره به اينكه حسن يوسفي نشان نقره و محسن سوري در مسابقات اورآسيا نشان برنز را دريافت كردند، گفت: تنها بازيكن ايراني حذف شده در مسابقات اورآسيا ميثم فرجي بود.
وي با اشاره به برگزاري مسابقات انتخابي براي عضويت در تيم ملي گفت: علي بختياري در 52- كيلوگرم با دو بار پيروزي به عضويت تيم ملي درآمده است.
رئيس هيئت ووشوي استان زنجان با يادآوري اين نكته كه هر بازكني بايد از سه بازي برگزار شده دو بازي را ببرد، گفت: مسعود انصاري ديگر ووشوكار زنجاني از دو مسابقه برگزار شده يك بازي را برده و يك بازي را باخته است.
وي با اشاره به باخت جعفر شيرزاد در نخستين بازي تصريح كرد: محسن يوسفي بازي اول خود را برد و هر دو بازيكن براي پوشيدن پيراهن تيم ملي دو مسابقه ديگر پيش رو دارند.
موحدنيا همچنين از باخت محسن بابايي در مسابقه اول خبر داد و افزود: امير فضلي مسابقه نخست خود را برده و دومي را باخته است و بايد منتظر مسابقه آخر خود باشد.
انتهاي پيام/آ30

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها