عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

گل‌‌آرا: زمان بهترين قاضي براي نشان دادن عملكرد فدراسيون بوكس است

گل‌‌آرا: زمان بهترين قاضي براي نشان دادن عملكرد فدراسيون بوكس است
یک شنبه 19 تیر 1390  05:00 ب.ظ

خبرگزاري فارس: بوكسور 60 كيلوگرم ايران در بازي‌هاي گوانگجو گفت: ترجيح مي‌دهم درباره عملكرد تيم ملي كنوني صحبت نكنم، زمان خود بهترين قاضي است.

فروتن گل‌آرا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: به عنوان يك ايراني از صميم قلب مي‌خواهم تمامي اعضاي تيم ملي بتوانند سهميه المپيك بگيرند، چون اين بوكسورها عضو تيم ملي ايران هستند.

وي با اشاره به اينكه زمان خود بهترين قاضي است، خاطرنشان ساخت: ترجيح مي‌دهم درباره تيم كنوني چيزي نگويم اما زمان بهترين قاضي براي نشان دادن عملكرد فدراسيون است. من با 27 سال سن از اردوي تيم ملي حذف مي‌شوم و كساني به عضويت تيم ملي درمي‌آيند كه شايد يك پنجم من هم سابقه نداشته باشند.

گل‌آرا تصريح كرد: بارها به طور غيرمستقيم آمادگي خود را براي حضور در اردوهاي تيم ملي اعلام كرده‌ام؛ اما فدراسيون مي‌گويد چون در مسابقات انتخابي تيم ملي شركت نكرده‌ام، جايگاهي در تيم ملي ندارم. ما براي بازي‌هاي آسيايي گوانگجو 15 ماه تمرينات فشرده داشتيم، در آنجا نيز 2 مسابقه را بردم و در دور سوم به نماينده ازبكستان باختم.

وي افزود: مسئولان فدراسيون در گوانگجو از عملكردم تشكر كردند؛ اما ديگر اجازه ندادند كه به اردوهاي تيم ملي بروم. آنها دنبال بهانه بودند چون خيلي از افرادي كه اكنون در اردوهاي تيم ملي هستند نيز در مسابقات انتخابي تيم ملي شركت نكرده‌اند؛ مگر احسان روزبهاني، محمد ستارپور، جاسم دلاوري و محمد مهدي‌پور در اين رقابت‌ها شركت داشتند كه اكنون در اردو هستند؟

گل‌آرا يادآور شد: برخي نفرات حاضر در اردوها حتي مقام سوم كشوري را نيز ندارند. من يك بوكسور هستم و اين رشته تمام كار و زندگي‌ام است؛ به همين دليل اكنون با جديت مشغول تمرينم، اگر فراخواني براي عضويت در تيم ملي گذاشته شود، بدون شك در آن شركت مي‌كنم.

وي درباره اظهارات يكي از مربيان تيم ملي درباره بوكسورهاي سابق گفت: استكي خود حقوق بگير فدراسيون است، او در بازي‌هاي گوانگجو به عنوان فيلم‌بردار آمده بود. ما مربيان زياد ديگري داريم كه به مراتب از اين مربي بهتر هستند، حالا ايشان عنوان مي‌كند كه تيم بوكس سابق به آخر خط رسيده است. در آمريكا يك بوكسور 48 ساله در مسابقات حرفه‌اي 10 رانده برنده مي‌شود و من با 27 سال سن به آخر خط رسيده‌ام؟

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها