عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

سيدي: با وجود امكانات نامناسب كاراته‌كاران آماده و سرحال هستند

سيدي: با وجود امكانات نامناسب كاراته‌كاران آماده و سرحال هستند
یک شنبه 19 تیر 1390  05:03 ب.ظ

خبرگزاري فارس: ناظر كميته ملي المپيك در كاراته گفت: تيم ملي كاراته با وجود اينكه از امكانات مناسبي برخوردار نبود؛ اما توانسته خود را به آمادگي كامل برساند.

مسعود سيدي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: كاراته‌كاران سرحال و با انگيزه‌ آماده حضور در مسابقات قهرماني آسيا هستند. اما در اين مدت ضعف‌هايي از نظر امكانات رفاهي وجود داشت كه با بهرام افشارزاده، دبير كل كميته ملي المپيك و حميدرضا سجادي معاون سازمان تربيت‌بدني براي رفع آنها مذاكراتي داشتم.

وي با اشاره به اينكه وضعيت خوابگاه و غذاي تيم ملي نامناسب بود، خاطرنشان ساخت: رئيس فدارسيون كاراته 3 ماه است كه درگير يك پرونده است و مشغله دارد؛ به همين دليل با سيروس يزداني نايب رئيس فدراسيون پيگير كار تيم ملي شدم. خوشبختانه اكنون تمرينات تيم ملي بزرگسالان به مجموعه ورزشي آزادي منتقل شده و قرار است به زودي براي تيم ملي جوانان و اميد هم فكري كنيم.

وي درباره تكرار 6 مدال طلاي دوره گذشته مسابقات آسيايي از سوي ايراني‌ها تصريح كرد: اين كار ساده‌اي نيست. تيم ايران از نظر تكنيك و تاكتيك آماده است و مهمترين ويژگي اردوهاي آنها برقراري يك نوع نظم و ديسيپلين از سوي كادر فني بود كه مي‌تواند در موفقيت آنها بسيار تاثيرگذار باشد؛ اما تكرار 6 طلاي گذشته كار ساده‌اي نيست.

سيدي كه خود قبلاً در شوراي داوران آسيا عضويت داشته است، درباره شانس ايران براي عضويت در هيئت رئيسه آسيا گفت: من زياد به اين مسئله خوش‌بين نيستم. فكر نمي‌كنم وضعيت ايران زياد مناسب باشد. تا آنجا كه من مطلع هستم عرب‌ها رايزني‌هاي گسترده‌اي را انجام داده‌اند و با هم خيلي هماهنگ هستند.

ناظر كميته ملي المپيك در پاسخ به اينكه شنيده مي‌شود كويت و امارات از غرب آسيا انتخاب شده‌اند، افزود: تا روز انتخابات هيچ چيز قطعي نيست. وقتي در آن روز اسامي روي كاغذ نوشته شد، ديگر كار تمام مي‌شود.

وي درباره سفر مستقيم پناهي از يونان به چين براي رايزني جهت عضويت در هيئت رئيسه آسيا و اينكه در فاصله 10 روز به مسابقات آسيايي، كشوري نيامده تا ايشان مذاكره كند، تصريح كرد: حتماً خودش هماهنگي هاي لازم را انجام داده كه مي‌خواهد زودتر راهي چين شود.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها