عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

برگزاري رقابت‌هاي وزنه برداري نونهالان كشور با حضور 600 ورزشكار

برگزاري رقابت‌هاي وزنه برداري نونهالان كشور با حضور 600 ورزشكار
یک شنبه 19 تیر 1390  05:05 ب.ظ

خبرگزاري فارس: فدراسيون وزنه برداري در نظر دارد به منظور پشتوانه سازي مسابقات قهرماني نونهالان كشور را با بهترين كيفيت ممكن در استان مركزي برگزار كند.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا» و به نقل از روابط عمومي فدراسيون وزنه‌برداري، در اين دوره از مسابقات حدود 600 وزنه‌بردار نونهال از استان‌هاي مختلف كشور در دو رده‌ سني به مدت 6 روز در مجموعه ورزشي شهداي پنجم مرداد اراك با يكديگر از امروز در رقابت‌هاي دسته 12-13 سال به رقابت مي‌پردازند.
هدف فدراسيون وزنه برداري از برگزاري اين مسابقات شناسايي استعدادهاي وزنه‌برداري كشور و پرورش آنها براي تشكيل تيم هايي قوي و منجسم در تمامي رده‌هاي سني است. به همين منظور، درحالي كه تنها دو روز از بازگشت رئيس فدراسيون وزنه برداري كشورمان از مالزي مي گذرد، حسين رضازاده به همراه داراب رياحي بعدازظهر امروز تهران را به مقصد استان مركزي ترك مي‌كند تا ضمن تماشاي اين رقابت‌ها در مراسم اهداء مدال، توزيع جوائز و اختتاميه مسابقات نيز شركت كند.
در مسابقات رده سني نونهالان 50 درصد امتيازات ورزشكاران از طريق تست‌هاي بدني و كار تكنيكي بدست مي‌آيد و برترين وزنه‌برداران نونهال پس از محاسبه امتيازات آنها در 5 تست دراز و نشست، پرش عمودي، دوي 4 در 9 متر و پرتاب توپ مديسن بال و انعطاف به جلو به همراه نمايش تكنيك يك ضرب و دو ضرب مشخص خواهد شد.
انتهاي پيام/م

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها