عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كاوه: بهترين نفرات را براي مسابقات جهاني كشتي انتخاب مي‌كنيم

كاوه: بهترين نفرات را براي مسابقات جهاني كشتي انتخاب مي‌كنيم
یک شنبه 19 تیر 1390  05:06 ب.ظ

خبرگزاري فارس: مربي تيم ملي كشتي آزاد گفت: از فرصت به دست آمده در جام حببي، موحد و زيلكوفسكي استفاده مي‌كنيم تا بتوانيم بهترين نفرات را براي حضور در تركيب تيم اعزامي به جهاني انتخاب كنيم.

محسن كاوه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبري فارس «توانا»، درباره شرايط اردوي تيم ملي كشتي آزاد در خرم‌آباد گفت:‌ در مرحله اول اردو با توجه به اينكه كشتي‌گيران از مسابقات انتخابي آمده بودند سعي كرديم فشار زيادي به آنها نياوريم و بيشتر با انجام تمرينات ريكاوري به بازسازي بدن‌هاي آنها پرداختيم.
وي ادامه داد: در مرحله دوم اردو در خرم‌آباد فشار تمرينات بالا مي‌رود. خوشبختانه بچه‌ها روحيه خوبي دارند و امكانات خوبي هم در خرم‌آباد وجود دارد. اعضاي تيم هم كه پس از مدت‌ها از خانه كشتي خارج شده‌اند راضي هستند. دو جام مهم را پيش رو داريم و اميدوارم در نهايت بتوانيم تمام سهميه‌ها را در استانبول بگيريم.

مربي تيم ملي كشتي آزاد درباره نفرات اعزامي به جهاني در اوزان 84 و 120 كيلو عنوان كرد: در اين دو وزن گزينه‌هاي مختلف و خوبي داريم. از فرصت بدست آمده در جام حببي و موحد و زيلكوفسكي استفاده مي‌كنيم تا بتوانيم بهترين نفرات را براي حضور در تركيب تيم اعزامي به جهاني انتخاب كنيم. رقابت مي‌تواند باعث سربلندي شود و هر چه نفرات به هم نزديك‌تر باشند انتخاب مثمرثمرتر است.
انتهاي پيام/خ

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها