عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

قاسمي: هنوز هم براي حضور در تركيه شانس دارم و نااميد نيستم

قاسمي: هنوز هم براي حضور در تركيه شانس دارم و نااميد نيستم
یک شنبه 19 تیر 1390  05:08 ب.ظ

خبرگزاري فارس: دارنده نشان نقره سنگين وزن كشتي آزاد آسيا گفت: شايد نتوانم در جهاني عضو تيم ملي باشم، اما با حضور در جام حبيبي و موحد هنوز هم براي حضور در تركيه شانس دارم و نااميد نيستم.

كميل قاسمي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبري فارس «توانا»، درباره عدم آمادگي‌اش در رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي كشتي آزاد گفت: بعد از آسيايي تمرينات را به طور جدي دنبال نكردم. تمرين داشتم، اما نه در حدي كه براي قهرماني در انتخابي باشد.
وي ادامه داد: بدنم به اندازه رقابت‌هاي قهرماني آسيا آماده نبود. البته در نيمه‌نهايي هم در كلينچ به هادي باختم و نتوانستم به فينال برسم. بعد از انتخابي تمرينات را در اردوي تيم ملي براي حضور در جام حبيبي و موحد پيگيري مي‌كنم.
دارنده نشان نقره سنگين وزن كشتي آزاد آسيا گفت: 120 كيلو وزن شلوغي است و اكثر مدعيان هم خوب و آماده هستند. من هم براي اينكه از جمع آنها دور نمانم تمرينات را با جديت بيشتري پيگيري مي‌كنم. شايد نتوانم در جهاني عضو تيم ملي باشم، اما با تصميم كادر فني با حضور در جام حبيبي و موحد هنوز هم براي حضور در تركيه شانس دارم و نااميد نيستم.

كميل قاسمي در رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي كشتي آزاد در ساري عنوان سوم 120 كيلو را به خود اختصاص داد.
انتهاي پيام/م

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها