عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

يزداني: هدفم خوش‌رنگ‌تر كردن مدالم در تركيه است

يزداني: هدفم خوش‌رنگ‌تر كردن مدالم در تركيه است
یک شنبه 19 تیر 1390  05:09 ب.ظ

خبرگزاري فارس: دارنده 2 نشان برنز كشتي آزاد جهان گفت: امسال در جهاني با توجه به اينكه سهميه المپيك توزيع مي‌شود كار سختي دارم، اما هدفم خوش‌رنگ‌تر كردن مدالم در تركيه است.

رضا يزداني در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبري فارس «توانا»، درباره حضورش در اردوهاي تيم ملي گفت: با توجه به برگزاري رقابت‌هاي انتخابي مرحله اول اردو با فشار كمتري به منظور بازسازي بدن كشتي‌گيران برگزار شد، اما در مرحله دوم در خرم‌آباد فشار تمرينات بالا رفته است.
وي در مورد عدم حضورش در جام زيلكوفسكي لهستان گفت: كادر فني تصميم گرفته است من به لهستان نروم و با انجام تمرينات بيشتر در تهران به آمادگي كامل برسم تا مانند فينال انتخابي بدنم خالي نشود.
دارنده 2 نشان برنز جهان افزود: از نظر قدرت بدني آمادگي كاملي ندارم و سعي مي‌كنم در 2 ماه باقيمانده تا مسابقات جهاني با انجام تمرينات فشرده حداقل به مرز آمادگي 70 تا 80 درصدي برسم.
مدعي وزن 96 كيلو كشتي آزاد گفت: امسال در جهاني با توجه به اينكه سهميه المپيك توزيع مي‌شود كار سختي دارم. 5 - 6 حريف قدرتمند در اين وزن دارم كه اكثرا روس هستند كه از كشورهاي ديگر شركت مي‌كنند، اما هدفم خوش‌رنگ‌تر كردن مدالم در جهاني امسال است.
رضا يزداني در فينال رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي كشتي آزاد در ساري با شكست مقابل حريف جوان خود مهدي مازندراني از كسب عنوان نخست بازماند.
انتهاي پيام/م

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها