عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

عسگري: چون سبك وزن هستم هميشه بايد پيش‌مرگ همه شوم

عسگري: چون سبك وزن هستم هميشه بايد پيش‌مرگ همه شوم
یک شنبه 19 تیر 1390  05:10 ب.ظ

خبرگزاري فارس: نايب قهرمان دسته 56 كيلوگرم جوانان جهان گفت: چون سبك وزن هستم هميشه پيش‌مرگ همه مي‌‌شوم و بايد به عنوان اولين نفر روي تخته مبارزه بروم.

مجيد عسگري در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبري فارس «توانا» در مورد اينكه به عنوان اولين وزنه بردار با كسب نايب قهرماني جهان روحيه خوبي به تيم ملي داد، گفت: خوشبختانه يا متأسفانه چون سبك وزن هستم هميشه پيش‌مرگ همه مي شوم و بايد به عنوان اولين نفر روي تخته مبارزه بروم.
وي ادامه داد: عملكرد خوبي داشتم و توانستم مدال نقره را به خود اختصاص دهم. البته سطح مسابقات خيلي بالا بود و نسبت به سال گذشته رقابت‌ها دشوارتر بود.

نايب قهرمان دسته 56 كيلوگرم جوانان جهان گفت: نسبت به قهرمان سال گذشته 5 كيلوگرم هم بيشتر وزنه زدم با اين وجود بازهم نايب قهرمان شدم.
عسگري در مورد آينده‌اش گفت: يك وزن بالاتر مي‌آيم و اميدوارم با حضور در رقابت‌هاي پاريس بتوانم يكي از سهيمه‌هاي المپيك لندن را براي ايران به دست بياورم.
در روز اول رقابت‌هاي وزنه‌برداري قهرماني 2011 جوانان جهان مجيد عسگري از كشورمان در دسته 56 كيلوگرم موفق شد مدال نقره جهان را به خود اختصاص دهد.
انتهاي پيام/خ

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها