عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

محمدپور: با مهار وزنه‌هاي سبك‌تر نسبت به تمرينات، قهرمان جهان شدم

محمدپور: با مهار وزنه‌هاي سبك‌تر نسبت به تمرينات، قهرمان جهان شدم
یک شنبه 19 تیر 1390  05:10 ب.ظ

خبرگزاري فارس: قهرمان دسته 94 كيلوگرم وزنه برداري جوانان جهان گفت: قهرماني جهان در حالي حاصل شد كه در اين رقابت‌ها نسبت به تمرينات وزنه‌هاي سبك تري را مهار كردم.

سعيد محمدپور در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبري فارس «توانا»، در مورد سطح رقابت‌هاي وزنه برداري قهرماني جوانان جهان گفت: سطح رقابت‌ها نسبت به سال گذشته كه در آن هم حضور داشتم خيلي بالاتر بود و به همين دليل خيلي خوشحالم كه با حضور در چنين رقابتي توانستم 3 مدال طلا كسب كنم.
وي ادامه داد: با توجه به ركوردهايي كه زده بودم تمام مربيان توقع كسب مدال طلا را از من داشتند. خدا را شكر كه انتظارات را برآورده كردم. البته بايد بگويم كه اين قهرماني در حالي حاصل شد كه در اين رقابت‌ها نسبت به تمرينات وزنه‌هاي سبك تري را بالاي سر بردم.
محمدپور در مورد قهرماني‌اش با 3 مدال طلا گفت: مهم كسب عنوان قهرماني تيم است كه اين مورد محقق شد. من هم 3 مدال طلايم را به پدر و مادرم و مربيانم و همشهريانم در اردبيل تقديم مي‌كنم.
وي رقيب اصلي‌اش در تيم ملي را اصغر ابراهيمي در دسته 94 كيلوگرم بر شمرد و تأكيد كرد:‌ تمام سعي خود را مي‌كنم تا بتوانم در تركيب اصلي تيم ملي براي حضور در رقابت‌هاي قهرماني جهان در پاريس قرار بگيرم.
محمدپور افزود: در مورد حضور در المپيك من تصميم گيرنده نيستم و در اين مورد صلاح كادر فني، نفرات را مشخص مي‌كند. البته هدف هر ورزشكاري المپيك است و من هم تلاشم را مي‌كنم تا در المپيك لندن با قدرت تمام حاضر باشم.
محمدپور به عنوان تنها وزنه بردار ايراني حاضر در مسابقات قهرماني جوانان جهان موفق به كسب هر 3 مدال طلاي حركات يكضرب، دوضرب و مجموع شد.
انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها